بازی اندروید

حمایت كمیته امداد از ۷۵۶ هزار دانش آموز نیازمند

حمایت كمیته امداد از ۷۵۶ هزار دانش آموز نیازمند

معاون امور فرهنگی كمیته امداد با اشاره به حمایت این نهاد از 756 هزار دانش آموز نیازمند در سراسر كشور، اظهار داشت: 6 هزار دانش آموز نخبه از حمایت های تحصیلی و فرهنگی كمیته امداد برخوردار می باشند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، حجت الاسلام علی جعفری با اعلان اینکه بیش از ۷۵۶ هزار دانش آموز در سراسر کشور از خدمات تحصیلی و فرهنگی کمیته بهره مند هستند، اضافه کرد: از این تعداد ۱۸۸ هزار نفر در مقطع ابتدایی اول و ۲۱۰ هزار نفر در مقطع ابتدایی دوم در حال تحصیل هستند.
وی افزود: همین طور کمیته امداد در مقطع متوسطه اول و دوم بیش از ۳۵۸ هزار دانش آموز را مورد حمایت قرار داده است.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد اشاره کرد: از میان دانش آموزان تحت حمایت، نزدیک به ۶ هزار دانش آموز نخبه و استعداد برتر در زمینه علمی، قرآنی، ورزشی، فرهنگی، هنری و تحصیلی شناسایی شده اند.
جعفری با اعلان اینکه ۳۴۳ نفر از این نخبگان در زمینه قرآنی دارای استعداد ویژه هستند، اظهار نمود: همین طور ۵۹۸ نفر از این دانش آموزان در زمینه علمی و پژوهشی شناسایی شده اند.
وی با اشاره به اینکه ۲۸ نفر از دانش آموزان تحت حمایت موفق به ثبت اختراعاتی شده اند، اشاره کرد: ۶۵۰ نفر در زمینه فرهنگی و هنری و مابقی در زمینه های تحصیلی، ورزشی و... دارای استعداد برتر هستند.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد با تشریح خدمات این نهاد به دانش آموزان تحت حمایت اظهار داشت: کمک به تامین هزینه های تحصیلی و خرید پوشاک و لوازم التحریر در اولویت پشتیبانی از این فرزندان است. همین طور این دانش آموزان از کمک هزینه های شرکت در کلاس های آموزشی و کمک تحصیلی برخوردار می شوند.
جعفری افزود: تامین هزینه های شرکت در آزمون آمادگی کنکور و کلاس های کنکور و ارائه خدمات مشاوره تحصیلی، فرهنگی و تربیتی از دیگر خدمات کمیته امداد به دانش آموزان تحت حمایت است.
وی به کمک های مالی برای تهیه ملزومات کمک آموزشی مانند تبلت و لوازم کمک تحصیلی اشاره نمود و اضافه کرد:
تامین قسمتی از هزینه های شرکت در مسابقات، همایش ها، و جشنواره های علمی داخل کشور برای دانش آموزان تحت حمایت نیز برعهده کمیته امداد است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، معاون امور فرهنگی کمیته امداد اظهار داشت: تجلیل از حافظان قرآنی و دارندگان رتبه های برتر در مسابقات استانی و کشوری، نفرات برتر آزمون های تحصیلی، علمی و کنکور سراسری و دانش آموزان مشغول به تحصیل در مدارس سمپاد نیز از دیگر خدمات کمیته امداد به دانش آموزان نیازمند است.1399/08/18
13:40:27
5.0 / 5
1798
تگهای خبر: آموزش , تبلت , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بازی اندروید