بازی اندروید

توزیع پنج قلم كالای اساسی جهیزیه بین خانوارهای نیازمند

توزیع پنج قلم كالای اساسی جهیزیه بین خانوارهای نیازمند

به گزارش بازی اندروید معاون حمایت و سلامت خانواده كمیته امداد از عرضه ۱۰ هزار فقره جهیزیه به خانواده های تحت حمایت این نهاد در شش ماهه نخست سالجاری اطلاع داد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، حسین خدرویسی ضمن اشاره به اینکه کمک به تشکیل خانواده و صیانت از این نهاد مقدس از مهم ترین برنامه های حمایتی کمیته امداد است، اظهار داشت: در شش ماهه نخست سالجاری ۱۰ هزار و ۶۳۱ فقره کمک هزینه ازدواج و جهیزیه با اعتباری معادل ۴۶ میلیارد تومان به مددجویان متقاضی پرداخت شده است.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد تصریح کرد: کمیته امداد با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت تهیه و توزیع پنج قلم کالای اساسی جهیزیه شامل، یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و تلویزیون را برای خانواده های نیازمند پیشبینی کرده که در حال انجام می باشد.
وی افزود: همینطور دختران تحت حمایت و زنان سرپرست خانواری که قصد ازدواج مجدد دارند، از کمک بلاعوض ۲۵ میلیون تومانی برخوردار می شوند و مبلغ هدیه ازدواج برای پسران خانواده های تحت حمایت ۱۵ میلیون تومان است.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد به دیگر خدمات این نهاد در حوزه ازدواج و تشکیل خانواده پرداخت و اضافه کرد: علاوه بر مبالغ بلاعوض، مددجویان می توانند از تسهیلات کارگشایی صندوق قرض الحسنه امداد ولایت برای تأمین بخشی از هزینه های ازدواج یا تأمین مسکن استفاده کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، وی از حمایت بنیاد مستضعفان برای کمک به ازدواج دختران یتیم تحت حمایت امداد اطلاع داد و تصریح کرد: بنیاد مستضعفان از آغاز سالجاری ۶۲ میلیارد تومان اعتبار برای کمک به ازدواج دختران یتیم در اختیار کمیته امداد قرار داده است.
منبع:

1399/08/19
15:05:08
5.0 / 5
1415
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
بازی اندروید