بازی اندروید
معاون رئیس جمهوری در امور زنان تاكید كرد

لزوم اجرای سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده

لزوم اجرای سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده

به گزارش بازی اندروید معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره به اینكه جنگ اقتصادی، جنگ روانی و محدودیت های ناشی از كرونا نباید باعث تعلل و كوتاهی در هدفگذاری هایمان شود، اظهار داشت: برنامه های اصلی ما در زمینه تحقق عدالت جنسیتی، ارتقا و بهبود وضعیت زنان و خانواده و... باید به سرانجام برسد.به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، معصومه ابتکار در نشست ویدئو کنفرانسی مدیران کل امور بانوان استانداری ها که به بررسی چگونگی پیشرفت و اجرای برنامه های سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده ۳۱ استان مصوب شورای برنامه ریزی و توسعه استانی اختصاص داشت، اظهارکرد: هدف ما به نتیجه رساندن تکالیف و سیاست های ابلاغ گردیده با وجود تمام سختی ها و مشکلات پیش رو است و کندی و تاخیر در این کار قابل توجیه نیست.

وی با اشاره به اینکه جنگ اقتصادی، جنگ روانی و محدودیت های ناشی از کرونا نباید باعث تعلل و کوتاهی در هدفگذاری هایمان شود، اظهار داشت: برنامه های اصلی ما در زمینه تحقق عدالت جنسیتی، ارتقا و بهبود وضعیت زنان و خانواده، توان افزایی زنان روستایی، توان افزایی سازمان های مردم نهاد و سایر موارد اعلام شده، باید به نتیجه و سرانجام برسد که پیوست رسانه ای و مستند سازی دو امر مهم در این حوزه هستند.

در ادامه این نشست زهرا جواهریان - معاون برنامه ریزی و هماهنگی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان وخانواده - ضمن اشاره به تخصیص اعتبار به همه استان ها برای اجرایی شدن برنامه ارتقای وضعیت زنان و خانواده، اظهار داشت: اینکار در مرحله موافقتنامه با سازمان برنامه و بودجه است.

وی اضافه کرد: یک بخش از هشت بخش سامانه رصد و پایش وضعیت زنان و خانواده به برنامه سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده استان ها اختصاص دارد که با ارائه نام کاربری و رمز عبور به نمایندگان معرفی شده توسط مدیران امور بانوان استان ها قابل بارگذاری اطلاعات و گزارش ها می شود.

جواهریان همینطور از برگزاری کارگاه آموزشی پروژه نویسی برای ۲۰۰۰ سازمان مردم نهاد در آینده نزدیک به صورت مجازی اطلاع داد و اظهار داشت: بزودی از مدیران استان ها درخواست می شود که سمن ها را جهت شرکت در این دوره معرفی کنند.

بنابر گزارش دفتر معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، در این نشست گزارش های مدیران کل امور بانوان پنج استان زنجان، قزوین، مازندران، خراسان رضوی و مرکزی در مورد پیشرفت و اجرایی شدن سند وضعیت زنان و خانواده این استان ها عرضه شد.

منبع:

1399/08/19
23:12:41
5.0 / 5
1631
تگهای خبر: آموزش , اطلاعات , شركت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بازی اندروید