بازی اندروید
در گفت وگو با بازی اندروید عنوان شد:

وضعیت طلاق در استان سمنان نگران كننده است

وضعیت طلاق در استان سمنان نگران كننده است

به گزارش بازی اندروید سمنان سرپرست اداره كل ورزش و جوانان استان، وضعیت طلاق در این استان را نگران كننده خواند و اظهار داشت: تكالیف معاونت جوانان این اداره كل در این بخش بیشتر از آنكه ناظر به جلوگیری از طلاق باشد ناظر به ازدواج و تحكیم بنیان های خانواده است.


مصطفی مرادی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: جایگاه استان سمنان در بحث طلاق جایگاه مناسبی نیست و آمارها در این بخش نگران کننده است.
وی با اعلان اینکه دستگاه تخصصی در حوزه طلاق، بهزیستی است اشاره کرد: عمده وظایف، تکالیف و برنامه های حوزه جوانان ما در حوزه ازدواج و کمک به بنیان خانواده ها و خصوصا زوج های جوان است.
وی به برنامه های حوزه جوانان این اداره کل در بحث ازدواج پرداخت و اضافه کرد: در یک سال قبل بیش از 150 کارگاه آموزشی با هدف کمک به تحکیم خانواده ها با اولویت آموزش های قبل از ازدواج در استان برگزار شده است.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان از فعالیت چهار مرکز مشاوره تخصصی ازدواج در سطح استان آگاهی داد و اظهار داشت: مجوز این مراکز مشاوره از طرف اداره کل ورزش و. جوانان استان صادر شده و اداره کل بر فعالیت آنها نظارت دارد.
وی با اذعان به9 اینکه مشاوره های این مراکز تخصصی کاملا رایگان است اشاره کرد: آموزش های ما در سه بخش آموزش های قبل از ازدواج، حین ازدواج و پس از ازدواج به جوانان و خصوصا زوج های جوان ارائه می شود.
مرادی با اشاره به قرارداد این اداره کل با برخی باشگاه ها، ادارات، بانک ها، اصناف و... اضافه کرد: بر طبق این قراردادها، طرف های قراردادت موظف شدند که خدماتی به زوج های جوان عرضه کنند. ضمن اینکه بانک ها نیز تسهیلاتی به زوج های جوان معرفی شده ارائه می دهند. علاوه بر این بعضی از ادارات طرف قرارداد ما، نیز برخی امکانات خودرا رایگان و یا به صورت ارزان در اختیار زوج های معرفی شده قرار می دهند.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان، با اشاره به اهمیت ورزش بر ضرورت قرارگرفتن آن در سبد خانوارها اصرار کرد و اظهار داشت: ورزش هم در حوزه پیشگیری و هم در بعد اجتماعی از اهمیت بسیار زیادی برخوردارست و از همین رو قرار گرفتن آن در سبد خانوارها امری لازم است.
وی با اعلان اینکه نباید منتظر بمانیم که یک دستگاه اداری زمینه و بستر را برای ورزش فراهم آورد اشاره کرد: ورزش از بخش های پرهیجان و پرمخاطب است و انتظار می رود که رسانه ها و دیگر دستگاه ها نیز به فرهنگ سازی در این بخش چه در حوزه ورزش همگانی و چه قهرمانی ورود و این اداره کل را یاری برسانند.
منبع:

1399/08/24
22:41:05
5.0 / 5
1391
تگهای خبر: آموزش , جوانان , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
بازی اندروید