بازی اندروید
با حضور رئیس كمیته امداد انجام شد؛

امضای تفاهم نامه ساخت هزار واحد مسكونی ویژه محرومان حاشیه شهر مشهد

امضای تفاهم نامه ساخت هزار واحد مسكونی ویژه محرومان حاشیه شهر مشهد

به گزارش بازی اندروید تفاهم نامه همكاری برای ساخت هزار واحد مسكونی ویژه محرومان حاشیه شهر مشهد میان كمیته امداد، آستان قدس رضوی، استانداری خراسان رضوی و شهرداری مشهد به امضا رسید.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا و بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مراسم امضای تفاهم نامه همکاری برای ساخت هزار واحد مسکونی ویژه خانواده های نیازمند حاشیه شهر مشهد با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد، محمدصادق معتمدیان، استاندار خراسان رضوی، مصطفی خاکسار، قائم مقام آستان قدس رضوی و محمدرضا کلایی، شهردار مشهد برگزار گردید.
رئیس کمیته امداد در این مراسم با تکیه بر نقش مسکن در توانمندسازی و خودکفایی مددجویان و خانواده های نیازمند اظهار داشت: مسکن گران ترین خدمت عرضه شده به محرومان است و بنابراین ضروریست نهادها و دستگاههای مختلف در این امر به یاری نیازمندان بشتابند.
وی ضمن اشاره به تفاهم نامه ساخت مسکن محرومان در حاشیه شهر مشهد اضافه کرد: تأمین مسکن ارزانقیمت و بهبود کیفیت سکونت در محله های کم برخوردار و حاشیه شهر مشهد هدف اصلی این تفاهم نامه است.
وی عرضه تسهیلات حمایتی و عرضه خدمات اجتماعی به خانواده های نیازمند را از دیگر موضوعات این تفاهم نامه عنوان نمود و افزود: به دنبال رشد و پرورش ظرفیت های تولید و اشتغال محلی در جهت فقرزدایی و پشتیبانی از نیازمندان هستیم.
وی اظهار نمود: کمیته امداد در جهت این تفاهم نامه، عرضه هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به جامعه هدف را متعهد شده است.
مصطفی خاکسار، قائم مقام آستان قدس رضوی هم با تشریح تعهدان آستان قدس در این تفاهم نامه اظهار داشت: آستان قدس رضوی واگذاری ۲ هکتار از اراضی محدوده حاشیه شهر مشهد برای ساخت و ساز واحدهای مسکونی محرومان را تقبل کرده است.
وی تصریح کرد: مدت این تفاهم نامه ۲ سال است و کمیته امداد هم ساخت هزار واحد مسکونی ارزانقیمت برای محرومان را در زمین های یاد شده، از راه عرضه تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان تعهد کرده است.
برپایه این تفاهم نامه، شهرداری مشهد هم تسهیلاتی را در مورد ساخت و صدور مجوزهای لازم برای مسکن محرومان در نظر گرفته است.1399/09/07
13:25:27
5.0 / 5
1249
تگهای خبر: تولید , خدمات , دستگاه , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
بازی اندروید