بازی اندروید

زمان واریز وام ۱۰ میلیونی بازنشستگان كشوری

زمان واریز وام ۱۰ میلیونی بازنشستگان كشوری

به گزارش بازی اندروید مدیركل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی كشوری از مشخص شدن نتایج ثبت نام اینترنتی وام ضروری ۱۰ میلیون تومانی این صندوق اطلاع داد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، محمود مرتضایی فرد ضمن اشاره به مشخص شدن نتایج ثبت نام وام ضروری ۱۰ میلیون تومانی این صندوق اظهار داشت: نتایج اولین مرحله ثبت نام وام ضروری که ۳۰ آبان ماه مهلت ثبت نام آنلاین آن به اتمام رسیده بود، مشخص شده و ۱۲۹ هزار و ۷۵۰ نفر واجد شرایط دریافت این تسهیلات شدند.

مرتضایی فرد با اشاره به اینکه «نتایج و اسامی واجدان شرایط از ۱۰ آذرماه در سایت اصلی صندوق بازنشستگی قابل مشاهده است» اظهار داشت: اسامی واجدین شرایط در سایت صندوق به نشانیcspf.ir قرار گرفته و افراد می توانند با شماره دفترکل بازنشستگی، کد ملی و شماره حساب بانک صادرات که از آن حقوق بازنشستگی دریافت می کنند، نتایج اعلامی را مشاهده کنند.

وی به متقاضیانی که از فهرست دریافت کنندگان وام ضروری در این مرحله حذف شده اند، اشاره نمود و اضافه کرد: ورثه پسر که در سه سال آینده از فهرست وظیفه بگیری حذف می شوند، وظیفه بگیران تک ورثه ای که سن آنان بیشتر از ۸۰ سال باشد، بازنشستگان و وظیفه بگیرانی که حکم ترمیم سالجاری برای آنان صادر نشده باشد و رکوردهایی که فرم رضایت نامه وراث آنها در سامانه تایید نشده باشد، چهار دسته ای هستند که در ابتدا از فهرست واجدان شرایط حذف شده اند.

مرتضایی فرد در ادامه اظهارکرد: بعد از حذف این چهار گروه، تمامی متقاضیان باقی مانده بر مبنای عواملی چون مجموع مانده وام های ضروری دریافتی (به ترتیب از کمترین به بیشترین مجموع وام دریافتی) و حقوق دریافتی (بر اساس آخرین حکم صادره و به ترتیب از کمترین به بالاترین حقوق دریافتی) به صورت سراسری اولویت بندی شدند و در نهایت تعداد ۱۲۹ هزار و۷۵۰ نفر واجد شرایط دریافت وام شدند.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه «سقف اولویت بندی پرداخت وام برای هر ماه ۲۱ هزار و ۶۲۵ دفترکل است» اظهار داشت: این تسهیلات در شش مرحله پرداخت می شود که در مجموع ۱۲۹ هزار و ۷۵۰ دفترکل وام را دریافت می کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری مرتضایی فرد خاطرنشان کرد: تسهیلات از اواخر آذر ۹۹ تا اردیبهشت ۱۴۰۰به حساب واجدان شرایط واریز می شود.1399/09/10
16:17:56
5.0 / 5
1315
تگهای خبر: آنلاین , اینترنت , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
بازی اندروید