بازی اندروید
در آستانه روز پرستار اعلام شد

اهدای هدایا به كادر درمان توسط بنیاد مستضعفان به زودی

اهدای هدایا به كادر درمان توسط بنیاد مستضعفان به زودی

به گزارش بازی اندروید رئیس بنیاد مستضعفان با تشریح قسمتی از کمک های 2500 میلیارد تومانی این بنیاد از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا تا امروز اظهار داشت: باتوجه به اذن رهبر انقلاب، در بنیاد مستضعفان برای مبارزه با کرونا و پشتیبانی از مردم، از هیچ کمکی مضایقه نخواهیم کرد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، سید پرویز فتاح در حاشیه جلسه با رئیس و مسئولان ستاد کرونای شهر تهران ضمن اشاره به همکاری بنیاد مستضعفان با سیستم بهداشت و درمان کشور و ستاد کرونای شهر تهران اظهار نمود: ما از اولین روزهای شیوع ویروس کرونا در کشور، همکاری با ستاد کرونا را آغاز کردیم و طی این مدت اهتمام کرده ایم با تبعیت از رهبر انقلاب، تحت امر ستاد کرونا برای کمک به مردم و مبارزه با این بیماری باشیم.
رئیس بنیاد مستضعفان با تکیه بر اینکه این بنیاد تلاش نموده تا از هیچ کمکی برای پاسخگویی به خواسته های ستاد کرونا دریغ نکند، اظهار داشت: در اولین اقدام، بنیاد مستضعفان با تامین و تجهیز تعدادی آمبولانس و در همراه کردن سه شیفت راننده، آنها را برای خدمت رسانی به مردم در اختیار ستاد کرونا قرار دادیم که تا امروز در حال خدمت رسانی هستند.
وی با اشاره به اینکه بنیاد مستضعفان از امکانات اقامتی در اختیارش برای مهیا کردن فضای قرنطینه و اسکان کادر درمان بهره برده است اضافه کرد: ما علاوه بر اسکان، بدون هیچ محدودیتی تامین وعده های غذایی برخی بیمارستان های درگیر را عهده دار شدیم.
فتاح ضمن اشاره به تامین برخی تجهیزات بیمارستانی از طرف بنیاد مستضعفان افزود: در آخرین اقدام انجام شده و به دنبال درخواست وزیر بهداشت، بنیاد مستضعفان تامین چند دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی و خانگی را بر عهده گرفت.
رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به اینکه کمک های بنیاد مستضعفان و همکاری این بنیاد با ستاد ملی کرونا و ستاد کرونای شهر تهران ادامه دار خواهد بود، درباب جلسه امروز مدیران بنیاد با مسئولان ستاد کرونای شهر تهران اظهار داشت: این جلسه در آستانه میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار بمنظور قدردانی از ایثارگری های کادر درمان انجام شد و قرار شد تا در ایام آینده هدایای ناقابلی از طرف بنیاد برای تقدیر از جانفشانی و تلاش کادر درمانی تقدیم این عزیزان شود.
وی تصریح کرد: همین طور ما در بنیاد مستضعفان در حال بررسی برای تامین تجهیزات مورد نیاز کلینیک ۱۰۰۰ تختخوابی بیمارستان امام خمینی (ره) و دیگر درخواست های مطرح شده از طرف ستاد کرونا و وزارت بهداشت هستیم و در حد توان خود از هیچ کمکی برای تامین این نیازها مضایقه نخواهیم کرد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، فتاح ضمن اشاره به اقدامات غیرمستقیم بنیاد مستضعفان برای مبارزه با کرونا و کاستن از تبعات اقتصادی شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: طبق آخرین آمارها، بنیاد مستضعفان تا امروز بیش از ۲۵۰۰ میلیارد تومان را برای پشتیبانی از کادر درمان، مردم و کاستن از تبعات منفی کرونا اختصاص داده و البته با عنایت به اذن رهبر انقلاب، از هیچ کمکی مضایقه نخواهیم کرد.
منبع:

1399/09/25
22:35:10
5.0 / 5
1120
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بازی اندروید