بازی اندروید

توسعه ادارات پشتیبانی از بانوان كمیته امداد در سراسر كشور

توسعه ادارات پشتیبانی از بانوان كمیته امداد در سراسر كشور

رئیس کمیته امداد بر ضرورت افزایش تعداد بانوان مددکار در این نهاد اصرار کرد و اظهار داشت: 63 درصد جامعه هدف کمیته امداد، زنان سرپرست خانوار هستند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، سیدمرتضی بختیاری در اولین نشست مشاوران امور بانوان کمیته امداد که به صورت ویدیو کنفرانس انجام شد ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، به نقش مهم بانوان در رفع چالش ها و مشکلات جامعه اشاره نمود و اضافه کرد: در موضوع همه گیری ویروس کرونا شاهد فداکاری ها و از خودگذشتگی های پرستاران و کادر درمان به تأسی از فرهنگ دوده (ع) بودیم که خاضعانه در مقابل آنان سر تعظیم فرود می آوریم.
وی با اعلان اینکه ۶۳ درصد از خانواده های تحت حمایت کمیته امداد را زنان سرپرست خانوار می سازند، افزود: بمنظور افزایش کیفیت خدمات به این افراد، ادارات امور بانوان در کمیته امداد برخی از استان های کشور راه اندازی شده و به زودی در ادارات کل کمیته امداد خراسان رضوی، اصفهان، آذربایجان شرقی و دیگر استانها نیز شاهد افتتاح دفاتر امور بانوان خواهیم بود.
رئیس کمیته امداد با اعلان اینکه اشتغال و خودکفایی مددجویان مهمترین راهبرد این نهاد برای خانواده های تحت حمایت است، اشاره کرد: بااینکه اشتغال سرپرستان خانوار هدف اصلی کمیته امداد است، اما معتقدیم در کنار گسترش و تشویق اشتغال های خرد خانگی، باید موضوع فرزندپروری و رسیدگی به امورات خانوادگی در اولویت باشد.
بختیاری با تقدیر از بانوان خیر و حامیان جوان کمیته امداد، اشاره کرد: با تشویق جوانان خیر و بانوان نیکوکار می توان از ظرفیت آنها برای حل مشکلات مددجویان بهره برد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، گفتنی است در این جلسه، مشاوران بانوان کمیته امداد استان های قم، قزوین، گلستان، اردبیل و استان البرز به بیان نقطه نظرات خود و ارائه مطالبی درباب پشتیبانی از سلامت زنان سرپرست خانوار و دختران مددجو و مسایل فرهنگی مورد نظر پرداختند. مواردی همچون مرکز نیکوکاری و خیران از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه مورد توجه قرار گرفت.1399/09/29
22:31:43
5.0 / 5
1660
تگهای خبر: جوانان , خدمات , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
بازی اندروید