بازی اندروید

راه اندازی 170 مركز مثبت زندگی در تهران

راه اندازی 170 مركز مثبت زندگی در تهران

به گزارش بازی اندروید مدیرکل بهزیستی استان تهران از طریق اندازی ۱۷۰ مرکز مثبت زندگی در سطح استان تهران تا آخر سال اطلاع داد و اظهار داشت: این مراکز باعث تسهیل در عرضه خدمات به جامعه هدف خواهد شد.


امین شاهرخی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینکه مراکز مثبت زندگی، مراکز بهزیستی کوچک شده ای هستند که به جامعه هدف خدمات عرضه می کنند، بیان نمود: باتوجه به اینکه جامعه هدف سازمان بهزیستی جامعه ای نیازمند به حمایت است، لازم است بهزیستی خدمات خویش را از طرق مختلف به افراد عرضه کند که یکی از طریق های موثر حمایت و عرضه خدمات به افراد، مراکز مثبت زندگی هستند.
وی با اشاره به اینکه مراکز خدمات بهزیستی برپایه محله هایی که مددجویان در آن ساکن و متمرکز هستند تشکیل می شود، اظهار داشت: مراکز مثبت زندگی سبب می شود تا دسترسی گروه های هدف به خدمات سازمان تسهیل و ترددهای غیرضروری مددجویان به مراکز اداره بهزیستی کاهش پیدا کند، به عبارتی راه اندازی این مراکز باعث افزایش سرعت خدمت رسانی سازمان بهزیستی به مددجویان می شود.
مدیرکل بهزیستی استان تهران افزود: تابحال جامعه هدف سازمان بهزیستی باید برای دریافت خدمات به مرکز بهزیستی استان خود رجوع می کرد، اما با راه اندازی مراکز مثبت زندگی افراد می توانند خدمات مورد نیاز خویش را از مرکز مثبت زندگی محل زندگی خود دریافت نمایند.
شاهرخی اظهار نمود: بهزیستی استان تهران هم در فرآیندی در حال راه اندازی مراکز مثبت زندگی در استان است، البته این فرایند باید به نحوی باشد که به مددجویان صدمه ای وارد نشود و همچنان خدمات رسانی به مددجویان با مشکل مواجه نباشد.
وی با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی استان تهران حالا بیشتر از ۹۰ درصد پروانه های مراکز مثبت زندگی استان را صادر کرده است، خاطرنشان کرد: سازمان در حال برنامه ریزی برای اجرای بستر نرم افزاری مراکز مثبت زندگی است و در آینده ای نزدیک و تا آخر سال شاهد راه اندازی ۱۷۰ مرکز مثبت زندگی در سطح استان تهران هستیم که در فازهای بعدی به جهت اعلام نیاز تعداد آنها را افزایش خواهیم داد.
مدیرکل بهزیستی استان تهران این را هم اظهار داشت که علاوه بر ۱۷۰ مرکز مثبت زندگی، پیشبینی می شود که احتیاج به راه اندازی ۵۰ مرکز دیگر مثبت زندگی در سطح استان داشته باشیم.
منبع:

1399/10/14
19:25:52
0.0 / 5
1558
تگهای خبر: خدمات , نرم افزار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بازی اندروید