بازی اندروید
سعید پیردوست و بازی در فیلم كیمیایی

نخواستم خودم را به مهران مدیری تحمیل كنم

نخواستم خودم را به مهران مدیری تحمیل كنم

به گزارش بازی اندروید سعید پیردوست که اغلب بازی او را در سریال های طنز مهران مدیری دیده ایم، مدتی است در کارهای طنز حضور پررنگی ندارد. او درباره شرایط این روزهایش و علت کم کاری، اظهار داشت: خیلی از همکاران ما را فراموش کردند و دیگر گویا دلشان نمی خواهد با ما کار کنند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، پیردوست در پاسخ به این پرسش که آیا منظور او از این «دوستان» مهران مدیری است؟ اظهار نمود: البته من بطور کلی صحبت می کنم. هیچ گاه نخواستم خودم را به کسی یا گروهی تحمیل کنم و آقای مهران مدیری هم همین طور است. حتما در کارهای جدید نقشی برای من نداشتند. همیشه به کار با مهران مدیری افتخار کرده ام و برایم لذت بخش بوده است و همیشه برایشان آرزوی موفقیت دارم.
او که با آی فیلم گفت و گو می کرد، درباره اوضاع و احوال این روزهایش اظهار داشت: اول از همه این که در این شرایط کرونا واقعا ترجیح می دهم در خانه بمانم تا اینکه پول دربیاورم. فقط در طول این مدت پیشنهاد مسعود کیمیایی را قبول کردم، آن هم به خاطر خود آقای کیمیایی و فیلمنامه خوبشان؛ برای اینکه فکر کنم به خاطر سن و سالم دیگر هیچ گاه چنین پیشنهادی به من نشود.
این بازیگر سینما و تلویزیون افزود: دومین دلیل کم کاری من علاوه بر کرونا این است که پیش از کرونا پیشنهادهای خوبی به من داده نمی شد. بعنوان مثال آدم های بسیار ناشناسی به من زنگ می زدند و کارهایی را به من پیشنهاد می دادند که نه فیلمنامه داشتند و نه عوامل آنها مشخص بود. طبیعی است که من قبول نکنم در این سریال یا فیلم ها بازی کنم.
بازیگر سریال «نون و ریحون» افزود: دلیل بعدی این است که من مدتی درگیر بازی در سریال کیانوش عیاری «۸۷ متر» بودم و تمرکزم را برای این سریال نگه داشتم که امیدوارم به زودی پخش شود. این کار را واقعا دوست داشتم. زمانی که پیشنهاد شد، آقای عیاری گفت نقشی که من انتخاب کردم مناسب شماست و من به انتخاب او احترام گذاشتم و در این سریال حضور یافتم. در این سریال نقش پدر خانواده را بازی می کنم که به همراه دختر، داماد و نوه هایش زندگی می کند؛ ولی دامادش سر او را کلاه می گذارد و دست بر قضا سر آنها هم کلاه می رود و خانه ای که می خرند به چند نفر فروخته شده است.
سعید پیردوست که بازیگر «نون و ریحون» هم هست، این سریال را از آن دسته کارها دانست که همه چیز آن به اندازه است. او اضافه کرد: این سریال فیلمنامه خوبی داشت و بازیگران آن خوب بازی کرده بودند. به همین خاطر به نظر من این سریال هنوز مخاطبان خودش را دارد.
وی درباره علائق بازیگری اش نیز اظهار داشت: واقعیت این است که خود من عاشق کارهای جدی هستم؛ به همین خاطر است که در این شرایط بازی در فیلم سینمایی «خائن کشی» کیمیایی را قبول کردم. امیدوارم که به خوبی از عهده ایفای نقشم برآیم.
سعید پیردوست با نام اصلی علیرضا پیردوست در سال ۱۳۱۹ در تهران متولد شد و تحصیلات خودرا تا مقطع دیپلم ادامه داد. او از سال ۱۳۵۰ فعالیت هنری خودرا با ایفای نقش در فیلم «خاک» آغاز کرد و بعد از آن به ایفای نقش در فیلم های سینمایی و سریال هایی چون «کارآگاه»، «پیگرد»، «قطعه»، «بازخوانی یک پرونده»، «دو راهه»، «دلبرآهنی»، «دایره تردید»، «چای قند پهلو»، «پاورچین»، «چراغ لاله ها»، «باغچه مینو» و «باران عشق» پرداخت.
منبع:

1399/10/22
15:02:06
0.0 / 5
1562
تگهای خبر: بازی , چراغ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
بازی اندروید