بازی اندروید

اعلام اسامی 62 فیلم حائز شرایط برای رقابت فیلم فجر بعلاوه جدول

اعلام اسامی 62 فیلم حائز شرایط برای رقابت فیلم فجر بعلاوه جدول

به گزارش بازی اندروید جهت شرکت در جشنواره فیلم فجر که هیات انتخاب هم ندارد، 110 فیلم متقاضی بودند که بعد از تطبیق آنها با قوانین و فراخوان جشنواره، اسامی 62 فیلم بلند سینمایی حائز شرایط شرکت در بخش داوری جشنواره فیلم فجر _ که بیشتر از 40 فیلم طبق جدول انتشار یافته پروانه نمایش ندارند _ معرفی گشتند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، دبیرخانه جشنواره سی و نهم طی روزهای گذشته به بررسی 110 فیلم ثبت نام شده و ارزیابی فرم های ثبت نام از نظر تطابق با آئین نامه جشنواره پرداخت.

بر این اساس، فرم های متقاضیان شرکت در این دوره جشنواره از نظر سال تولید، دارا بودن پروانه ساخت سینمایی، عرضه نشدن فیلم در دوره گذشته جشنواره و... مورد بررسی قرار گرفتند و در نهایت 62 فیلم از بین آثار متقاضی (حدود 57 درصد آثار) واجد شرایط شرکت در جشنواره سی و نهم شناخته شدند.

وضعیت پروانه نمایش فیلمهای این دوره هم در این لیست مشخص شده که در این بین 14 فیلم تابحال پروانه نمایش صادر شده و 48 فیلم در دست بررسی شورای پروانه نمایش فیلمهای سینمایی قرار دارد.

قابل ذکر است که طی روزهای گذشته، از بین فیلمهای متقاضی شرکت در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، 5 فیلم روشنایی (کامشاد کوشان)، ترانه های پدری (محمد بصیری)، بانک زده ها (جواد اردکانی)، موافقت اصولی (امیر پورکیان) و کوسه (علی عطشانی) به دلیل مسائل فنی و آماده نبودن از شرکت در جشنواره انصراف دادند.
فهرست فیلمهای حائز شرایط شرکت در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر را از اینجا مشاهده کنید.

طی چند روز گذشته ایسنا هم در گزارشی پیرامون پیشبینی بازیگران فیلم فجر گزارشی منتشر نمود که در این لینک موجود است.1399/10/23
20:00:07
0.0 / 5
1134
تگهای خبر: بازی , تولید , رقابت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بازی اندروید