بازی اندروید

تزریق دوز دوم واكسن ایرانی كرونا به سه داوطلب اول

تزریق دوز دوم واكسن ایرانی كرونا به سه داوطلب اول

به گزارش بازی اندروید مدیر گروه مطالعات بالینی واکسن ایرانی کرونا از تزریق دومین دوز از واکسن ایرانی کرونا به سه داوطلب اولی که ۱۴ روز قبل، مورد تست قرار گرفته بودند، اطلاع داد.


دکتر حامد حسینی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینکه امروز سه داوطلب ما دوز دوم خویش را دریافت نمودند اظهار نمود: داوطلبان باید دو نوبت یعنی روز صفر و روز چهاردهم واکسن را دریافت نمایند.
وی ادامه داد: امروز سه داوطلب اول در روز چهاردهم بودند و دوز دوم را دریافت نمودند و الان نزد ما در اقامتگاهشان هستند.
مدیر گروه مطالعات بالینی واکسن ایرانی کرونا در پاسخ به اینکه این سه داوطلب تا چند روز در قرنطینه می مانند اظهار داشت: تا حدود هفت روز نزد ما هستند.
حسینی درباره تزریق واکسن به داوطلبان جدید دیگر هم اظهار داشت: هفت نفر ابتدای هفته واکسن دریافت نمودند که اطلاعات را باید به کمیته پایش عرضه بدهیم که اگر اجازه دهند می توانیم هفت نفر دیگر را تزریق نماییم. شنبه یا یکشنیبه جلسه تشکیل می شود و اگر به ما اعلام کنند و اجازه دهند، می توانیم تعداد بیشتری را وارد مطالعه نماییم.
به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، ظهر امروز و پس از گذشت ۱۴ روز از آغاز تست انسانی واکسن ایرانی "کوو ایران برکت"، با عنایت به عدم بروز هرگونه عوارض دارویی و علایم بیماری و صدور مجوزهای لازم از جانب کمیته عالی نظارت بر واکسن، دومین مرحله از تزریق واکسن ایرانی کرونا به سه داوطلب اول شروع شد. این سه داوطلب شامل طیبه مخبر، فرزند رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، علی عسگری و حمیدرضا خلیلی از مدیران ارشد ستاد اجرایی فرمان امام هستند که ۹ دیماه تست انسانی واکسن بر روی آنان شروع شد.
همینطور دوز اول واکسن تابحال بر روی ۱۴ نفر تزریق شده که این تعداد باید در فاز مطالعه بالینی به ۵۶ نفر برسد.
منبع:

1399/10/25
13:35:12
0.0 / 5
1468
تگهای خبر: اطلاعات , هارد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بازی اندروید