بازی اندروید

شروع به كار سامانه پرداخت تسهیلات وام قرض الحسنه مستمری بگیران تأمین اجتماعی

شروع به كار سامانه پرداخت تسهیلات وام قرض الحسنه مستمری بگیران تأمین اجتماعی

به گزارش بازی اندروید مدیرکل فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تأمین اجتماعی ضمن اشاره به درخواست های بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان برای بهره برداری از سامانه ثبت نام تسهیلات قرض الحسنه، اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی در جهت گسترش خدمات الکترونیکی و در جهت سهولت و افزایش رضایتمندی، استفاده از این سامانه را  در دستور کار قرار داد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، علی جهانی با اشاره به اینکه مسؤلان سازمان تأمین اجتماعی، بانک رفاه کارگران، شرکت اطلاع رسانی رایتل، شرکت خدمات ماشینی تأمین و کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر سراسر کشور، آماده سازی هفت وب سرویس مهم و کاربردی را طراحی و اجرا کرده اند، خاطرنشان کرد: برای ارتقای خدمت رسانی مطلوب به بازنشستگان زمینه عرضه کلیه مراحل تسهیلات قرض الحسنه به صورت کاملا آنلاین فراهم گشته است.
وی ضمن اشاره به اقدامات و هماهنگی های بعمل آمده در این خصوص که با هدف ارتقای کمی و کیفی خدمات و افزایش رضایتمندی عزیزان بازنشسته و مستمری بگیر انجام پذیرفته است اظهار داشت: این پیگیری ها، حاصل تلاش شبانه روزی و همکاری مجدانه مسؤلان و حوزه های دست اندرکار این امر می باشد.
وی خاطرنشان کرد: تمام مراحل بعد از ثبت نام فرد متقاضی در سامانه، بررسی و تایید نهایی استحقاق و یا عدم استحقاق دریافت تسهیلات مذکور، استعلام های مربوط، ارسال پیام اعلام وضعیت به گیرندگان وام و... در زمان کوتاه و بدون رجوع حضوری امکان پذیر شده است.
مدیرکل فرهنگی، اجتماعی و امور استان های تأمین اجتماعی ضمن اشاره به رفع مشکلات سیستمی گذشته و تسهیل در فرآیند ارائه خدمات به صورت هماهنگ، برخط و آنلاین میان بخش های مختلف شامل بانک رفاه، رایتل، بانک مرکزی و... بدون احتیاج به رجوع حضوری متقاضیان، خاطرنشان کرد: این حجم و گستردگی عملیات سیستمی و الکترونیکی برای نخستین بار بدون احتیاج به رجوع حضوری گامی کم نظیر و پرارزش به حساب می آید.
وی با تکیه بر آماده بودن سامانه مذکور و اندک فرصت باقی مانده تا ابتدای اسفند ماه سالجاری برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه توسط بانک رفاه اظهار داشت: از کلیه مسؤلان کانون های بازنشستگی تقاضا می شود با عنایت به آماده بودن سامانه مذکور و اندک فرصت باقی مانده برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه، اقدام نمایند.
برپایه گزارش اداره کل فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تأمین اجتماعی، جهانی در مورد نام نویسی و پیش ثبت نام متقاضیان از قبل ثبت نام شده عنوان کرد: این عزیزان می توانند از امروز با رفتن به سامانه مذکور در جهت ثبت نام نهایی اقدامات لازم را انجام دهند.
منبع:

1399/10/26
23:44:10
0.0 / 5
1382
تگهای خبر: آنلاین , خدمات , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
بازی اندروید