بازی اندروید

نمایش چندمین چنار در موزه سینما با حضور علیرضا شجاع نوری

نمایش چندمین چنار در موزه سینما با حضور علیرضا شجاع نوری

بازی اندروید: مستند «چندمین چنار» به کارگردانی مهدی باقری و تهیه کنندگی علیرضا شجاع نوری جمعه 26 دی ماه در موزه سینما به نمایش درآمد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از روابط عمومی موزه سینما، علیرضا شجاع نوری ضمن خوشامدگویی به مهمانان اظهار داشت: فیلم «چندمین چنار» را برمبنای داستان خاطرات پدر یکی از دوستانم ساختیم. به این شکل که از میدان راه آهن قرار می گذاشتند و بعنوان مثال، چنار هفدهم را انتخاب می کردند و زمانیکه به آنجا می رسیدند، بررسی می کردند که در اطراف آن چنار چه چیزهایی قرار دارد و در مورد آن صحبت می کردند و این کار را تا جایی که توان داشتند، ادامه می دادند تا به چنارهای زیادی برسند.
وی افزود: افتخار می کنم در شهری زندگی می کنم که انسان هایی هستند که می خواهند، قدمی برای شهرشان بردارند؛ قدم های مهمی که اساسا در آینده ثبت خواهد شد.
در ادامه مهدی باقری کارگردان فیلم نیز اظهار داشت: امروز شاهدیم چنارهای خیابان ولیعصر کمتر و کمتر شده اند، بنا بر این قراری گذاشتیم با چنار هفده هزارم و از میدان راه آهن آغاز به شمردن چنارها کردیم تا به میدان تجریش رسیدیم. در این راه صد ساله، هزاران خاطره به دست فراموشی سپرده شده است و به جهت اینکه به خاطره هفده هزارم برسیم، با خیابان همسفر شدیم و از او گفتیم.
وحید قاسمی( رئیس پایگاه میراث شهری و موزه خیابان ولیعصر)، نوید پورمحمدرضا (منقدسینمایی)، عقیل بهرا (دبیر راهبران کارگاه ملاقات با خیابان) حضور داشتند.
داستان «چندمین چنار» این است که در دورانی که همه جا تعطیل می باشد، خیابان ولیعصری را می بینیم که کسی از آن نمیگذرد، ولی صدای آدم های غایب را بعنوان راوی روی تصویر می شنویم.
این فیلم در سالن سینمافردوس موزه سینما با رعایت پروتکل های بهداشتی برای مخاطبان به نمایش درآمد.
علیرضا شجاع نوری این روزها در سریال "سلمان فارسی" جلوی دوربین رفته است.

منبع:

1399/10/27
18:57:25
0.0 / 5
1240
تگهای خبر: دوربین
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
بازی اندروید