بازی اندروید

فرش های بافته شده مددجویان با برند احسان ثبت جهانی شد

فرش های بافته شده مددجویان با برند احسان ثبت جهانی شد

بازی اندروید: رئیس کمیته امداد به مددجویان اعلام نمود که محصولاتشان که در خانه و یا در کارگاه های قالی بافی بافته می شوند از امروز با عنوان برند ˮاحسانˮ ثبت مالکیت جهانی خواهد شد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، مرتضی بختیاری در حاشیه مراسم رونمایی از نشان جمعی احسان بیان کرد: نخستین برندی که اعلام گردید در ارتباط با فرش جمهوری اسلامی ایران و در سازمان مالکیت معنوی جهانی ثبت شده فرش کمیته امداد بود که امروز به صورت رسمی آیین رونمایی از این اقدام بزرگ انجام گرفت.
وی بیان کرد: دراین زمینه ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دکتر خداییان، مرکز مالکیت معنوی قوه قضاییه همراهی کردند و از سال ۹۷ به صورت برنامه ای بازدیدها انجام گرفت و از سازمان ثبت جهانی معنوی نیز حضور پیدا کردند و از استان خراسان جنوبی و چند استان بازدید داشتند و به این نتیجه رسیدند که به لحاظ کیفیت و تنوع، فرشی که مددجویان کمیته امداد می بافند و سابقه بیش از ۳۵ سال دارد، می تواند بعنوان الگو در سطح جهانی مطرح باشد.
وی افزود: کوشش های زیادی صورت گرفت و به خصوص معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و مرکز مالکیت معنوی قوه قضاییه تلاش وافری دراین زمینه داشتند.
وی اظهار داشت: به مددجویان اعلام رسمی می نماییم که محصولاتشان که در خانه و یا در کارگاه های قالی بافی بافته می شوند از امروز بعنوان برند احسان ثبت مالکیت جهانی شده و مورد مقبول قرار گرفته و امید است بازار فرش مددجویان کمیته امداد را بیش از گذشته رونق ببخشیم.1399/10/30
22:53:20
0.0 / 5
1397
تگهای خبر: كیفیت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بازی اندروید