بازی اندروید

كمیته امداد بدنبال توسعه صنعت فرش

كمیته امداد بدنبال توسعه صنعت فرش

به گزارش بازی اندروید رئیس کمیته امداد اظهار داشت: برنامه قطعی کمیته امداد توسعه صنعت فرش و ایجاد چند صد هزار فرصت شغلی در این رشته است، کما اینکه تا حالا بیش از یکصد هزار نفر در این رشته شاغل شده اند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، مرتضی بختیاری در مراسم رونمایی از نشان جمعی احسان با اعلان اینکه یکی از تکالیف مهم نظامات دینی و حاکمیت مبتنی بر آموزه های الهی، رسیدگی به اقشار محروم جامعه است، اظهار داشت: این تکلیف مهم پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به کمیته امداد امام خمینی واگذار شد و این شجره طیبه که یادگار امام خمینی است، بمنظور اجرای ماموریت باارزش و معنوی رسیدگی به ولی نعمتان جامعه اسلامی، اقدامات گسترده ای را در احیای مشی بزرگان دینی و رسیدگی به امور مستضعفین به کار بست.
بختیاری اظهار داشت: این نهاد در کنار خدمات بهادار و چشمگیری که به جامعه هدف داشته، کوشش کرد تا با بهره بردن از آموزه های دینی و سیره ائمه اطهار و رهنمودهای باارزش رهبر انقلاب اسلامی در جهت بهبود وضعیت معیشت محرومین و جامعه هدف، بیش از پیش گام بردارد. ضمن استمرار حرکت در راه تحولی، موضوع توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات برای خانواده های تهی دست را با رعایت حرمت گذاری و کرامت کمک شوندگان وجهه همت خود قرار دهد و با تقویت برنامه های اشتغال موضوع توانمندسازی و شکوفایی استعدادها را با اجرای طرحهای مختلف اشتغال عملی کند تا زمینه ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان فراهم گردد.
رئیس کمیته امداد امداد با اعلان اینکه از طرف دیگر طی سالهای گذشته ارتقای حقوق مالکیت معنوی باتوجه به نقش محوری آن در توسعه اقتصادی جامعه همچون مواردی است که مورد توجه مسئولان و اندیشمندان عرصه اقتصاد قرار گرفته است اظهارکرد: در این رابطه پروژه توانمندسازی محیط مالکیت معنوی، جهت تقویت و رقابت پذیری کسب وکارها بوسیله ثبت علامتهای تجاری، طرح های صنعتی و نشانه های جغرافیایی یکی از برنامه های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است تا ضمن فاصله گیری از روش های سنتی در حوزه تجاری سازی و ارتقای سطح آگاهی عمومی و کمک به رونق کسب وکار و ایجاد ارزش افزوده چندبرابری نسبت به کالاهای مشابه دیگر، با بهره گیری از روش های استاندارد بین المللی، برندسازی و بسته بندی و تبلیغات اقدامات بهادار و قابل تقدیری را اجرا نماید.
بختیاری در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: باتوجه به نقش حائز اهمیت کمیته امداد در ایجاد اشتغال در کشور و بعنوان یکی از دستگاه های پیشرو در هدفمندسازی مشاغل و پایدارسازی اشتغال برای جامعه هدف، با همکاری مرکز مالکیت معنوی قوه قضاییه، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و سازمان جهانی مالکیت معنوی، مبادرت به ثبت علامت جمعی احسان کرده است.
وی در بخش دیگری از اظهارات خود با اعلان اینکه صنعت فرش از چندین جهت برای امداد دارای اهمیت است، اظهار داشت: فرش هنر و صنعتی کهن است که مردم ایران با آن آشنایی داشته اند. این هنر و صنعت مزیت مطلق جهانی برای ایران است و همه دنیا با آن آشنا هستند، پس با بازاری بزرگ روبه روست. کمیته امداد امام به مدد بزرگان همچون مرحوم حاج ابوالفضل حیدری موفقیت های شایان توجهی در این صنعت کسب کرده تا جایی که فرش امداد در بازارهای تخصصی فرش ایران به تنوع و کیفیت بسیار خوبی شناخته شده است.
بختیاری اظهار داشت: بی گمان انتخاب فرش امداد بمنظور طراحی و ثبت نشان تجاری بین المللی تحت تاثیر این موفقیتها و کیفیت و خوشنامی این محصول در ایران است. برنامه قطعی کمیته امداد توسعه این صنعت و ایجاد چند صد هزار فرصت شغلی در این رشته است، کما اینکه تا حالا بیش از یکصد هزار نفر در این رشته شاغل شده اند.
منبع:

1399/11/01
12:52:06
0.0 / 5
1220
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
بازی اندروید