بازی اندروید

تعویق اجرای یك تئاتر فیزیكال بر فراز برج آزادی

تعویق اجرای یك تئاتر فیزیكال بر فراز برج آزادی

بازی اندروید: نمایش ˮدیوار آسمان  sky wallˮ کاری از گروه بین المللی تئاتر بدن دیوانه به نویسندگی، طراحی و کارگردانی یاسر خاسب بر فراز برج آزادی به تعویق افتاد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از روابط عمومی این نمایش، «دیوار آسمان» اولین بار قرار بود ۱۰ بهمن اجرا شود که به ۱۶ بهمن موکول شد، ولی حالا یاسر خاسب اعلام نموده که این نمایش را روز ۲۰ بهمن اجرا می کند.
نمایش «دیوار آسمان» به سبب نامساعد بودن شرایط آب و هوا، هماهنگی با ارگان های ذیربط و دریافت مجوز از سازمان های مختلف مربوط به منطقه اجرائی به زمان اعلام شده موکول شده است.
یاسر خاسب به اتفاق گروه تخصصی اجرائی امروز (۱۶ بهمن) با رعایت تمامی موارد ایمنی و انجام تست های حرکتی خطوط پروازی یک اجرای تمرینی انجام می دهد تا خودرا برای نمایش اصلی و بداهه آماده کند. همین طور تمرین های ویژه این اثر در طبیعت و از ماه پیش روی دیوار ۱۲ متری حریق تالار وحدت صورت گرفته است، با در نظر گرفتن اینکه برج آزادی چندین برابر بیش از این هاست.
فیزیکال آرت اسکای دایو وال (هنر حرکات پروازی روی دیوار) است و در خلاصه اثر آمده است:
«بر بلندای پهنه ی دیواری عظیم، کماندو گربه ایرانی در جاده ابریشم، همچون تخته سنگ نبشته ی بیستون گون، انسانی آزاد در گذر از روی خط افق، به محور گردشی حول حائل عمود، به عشق و انرژی و صلح و نیک نامی ایران در جهان می کوشد.»
تئاتر فیزیکال "دیوار آسمان" به سبب روش خاص اجرائی و به سبب اجرا در ارتفاعات و حفظ امنیت جانی تیم اجرائی و مخاطبان باتوجه به شرایط جوی و آب و هوایی روز دوشنبه ۲۰ بهمن ساعت ۱۸ بر فراز برج آزادی اجرا خواهد شد.
عکس خبر از طناز فضائلی اسکندری.
منبع:

1399/11/16
23:24:33
0.0 / 5
1087
تگهای خبر: بدن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بازی اندروید