بازی اندروید
سردار رحیمی خبر داد

بازداشت سه نفر در ارتباط با پرونده نوزاد فروشی

بازداشت سه نفر در ارتباط با پرونده نوزاد فروشی

به گزارش بازی اندروید فرمانده انتظامی پایتخت ضمن رد اینكه در گزارش های اولیه پنج نوزاد در حال فروش بودند، اظهار داشت: این موردی كه دستگیر شده اند، دو نوزاد به همراه خود داشته اند و سه نفر هم در این ارتباط دستگیر شده اند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، طی مدت اخیر عکس تعدادی نوزاد به همراه مبلغی برای فروش آنها در اینترنت دست به دست می شد. به دنبال انتشار تصاویری از فروش چند نوزاد در فضای مجازی و واکنش شدید افکار عمومی، متهم که جوانی ۲۷ ساله بود و دو نفر دیگر هم در ارتباط با این پرونده شناسایی و از جانب پلیس دستگیر شدند و نوزادان که یکی ۲۰ روزه و دیگری دو ماهه بود توسط مأموران پلیس نجات داده شدند.
به دنبال همین مبحث روز جاری معاون اجتماعی امور بهزیستی استان تهران اظهار داشت که برپایه گزارش اولیه تعداد این نوزادان ۵ نفر بوده است.
فرمانده انتظامی پایتخت سردار حسین رحیمی در گفتگو با ایسنا ضمن رد این تعداد اظهار داشت: این موردی که تا کنون دستگیر شده اند، دو نوزاد به همراه خود داشته اند.
وی افزود: البته در حال انجام کارهای اطلاعاتی هستیم و اگر نتیجه جدیدتری به دست بیاوریم حتما به اطلاع مردم خواهیم رساند. تا کنون سه نفر در همین رابطه دستگیر شدند که این افراد قصد فروش دو کودک را داشتند.
منبع:

1399/04/05
21:03:27
5.0 / 5
2215
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بازی اندروید