بازی اندروید

صدور یك حكم در جشنواره تاتر دانشگاهی

صدور یك حكم در جشنواره تاتر دانشگاهی

بازی اندروید: دبیر بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران با ابلاغ حکمی معاون اجرائی این دوره از جشنواره را منصوب نمود.


به گزارش بازی اندروید به نقل از روابط عمومی بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی، سیدمجتبی جدی دبیر بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی با صدور حکمی علی مهرانی را بعنوان معاون اجرائی این دوره منصوب نمود.
در متن حکم جدی به مهرانی آمده است:
« نظر به شایستگی، تعهد و تجربه های باارزش جنابعالی در عرصه تئاتر دانشگاهی، به سبب این حکم بعنوان معاون اجرائی بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب می شوید.
امید است در سایه ایزد منان و همراهی و همدلی دانشجویان و اساتید و همین طور انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور و بهره مندی از این ظرفیت ها، در انجام وظایف محوله موفق باشید.»
علی مهرانی دانشجوی رشته کارگردانی دانشکده هنر و معماری است. همچون کارهای وی پژوهش در حوزه مطالعاتی انسان شناسی فرهنگی و همین طور ترجمه نمایشنامه های پرنده ها و وصال در وادی وحشت نوشته وجدی معود بوده است. او برگزاری چندین دوره همایش پژوهشی و آموزشی را نیز در کارنامه خود دارد.
شایان ذکر است بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی به دبیری سیدمجتبی جدی و به همت اداره کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فن آوری اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ با بخش های "صحنه"، " مناطق"، " تجربه های اجرا "، پژوهش (جایزه دکتر فرهاد ناظرزاده کرمانی)، نمایشنامه نویسی(جایزه اکبر رادی)، ترجمه، ماکت صحنه، عکس، پوستر، نمایش رادیویی، اساتید، جشنواره جشنواره ها، کارگاه ها و درس گفتار ها در تهران برگزار می گردد.
منبع:

1399/12/03
23:39:58
0.0 / 5
1427
تگهای خبر: آموزش , پوست , همایش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بازی اندروید