بازی اندروید

نمایش درمانی و نظریه نقش ها بررسی می شود

نمایش درمانی و نظریه نقش ها بررسی می شود

نشست نقد کتاب «نمایش درمانی و نظریه نقش ها» نوشته مجید امرایی برگزار می گردد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، نشست هفتگی شهرکتاب در روز سه شنبه (دوازدهم اسفند) از ساعت ۱۱ بامداد به نقدوبررسی این کتاب اختصاص دارد که با حضور علی حسین سازمند، الهه شجاعی و نویسنده کتاب به صورت مجازی برگزار می گردد.
در خبر برگزاری این نشست آمده است: اخیرا کتاب «نمایش درمانی و نظریه نقش ها» نوشته دکتر مجید امرایی به همت نشر دانژه انتشار یافته است. نویسنده در این کتاب دیدگاه و نظریات علمی و تجربی خویش را در زمینه دراماتراپی (نمایش درمانی) و جایگاه آن از منظر نظریه نقش ها بیان می کند و اعتقاد دارد اگر فردی به درستی نقش هایش را عرضه کند حالش خوب است و حال خوب رضایتمندی از نقش فردی و اجتماعی است.
امرایی در بخشی از این کتاب می نویسد: این نقش ها هستند که پویایی، موثر بودن و انگیزه می دهند. به باور این دراماتراپیست در نظریه نقش ها مساله زمانی شروع می شود که فرد از نقش های خود راضی نیست. مولف در این اثر اعتقاد دارد، عدم رضایت فرد از عملکردهای نقشی یعنی بیماری و سلامتی یعنی داشتن قدرت تغییر نقش و برای داشتن این قدرت تغییر نقش آگاهی از نظریه نقش ها بسیار موثر است.
علاقه مندان می توانند این نشست را از اینستاگرام مرکز فرهنگی شهرکتاب به نشانی ketabofarhang، کانال تلگرام bookcitycc و صفحه این مرکز در سایت آپارات پیگیری کنند.
منبع:

1399/12/08
16:11:34
0.0 / 5
1470
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بازی اندروید