بازی اندروید

عدم احتیاج به ثبت آنلاین نسخ بیماران در داروخانه ها

عدم احتیاج به ثبت آنلاین نسخ بیماران در داروخانه ها

به گزارش بازی اندروید مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی با بیا اینکه بیماران خاص بعد از توقف صدور دفترچه بیمه قابل شناسایی هستند اظهار داشت: کدملی بیماران خاص در سیستم تعریف شده است و وقتی بعنوان مثال به داروخانه رجوع می کنند با ورود کدملی به سیستم متوجه می شوند که فرد بیمار خاص است و جای نگرانی در اینباره وجود ندارد.


دکتر شهرام غفاری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به توقف صدور دفترچه های بیمه درمان و مراجعه بیماران خاص برای دریافت خدمات درمانی و دارویی اظهار نمود: از آنجائیکه بیماران خاص با کدملی شان شناسایی می شوند به هر مرکز درمانی یا مطبی مراجعه کنند، در استعلام و اعتبار سنجی، پیامکی برای بیمار یا پزشک یا منشی وی ارسال می شود در خصوص اینکه این بیمار به اصطلاح «فرانشیز صفر» است.
وی ادامه داد: در حقیقت بیماران خاص قابل شناسایی هستند. کدملی بیماران خاص در سیستم تعریف شده است و وقتی بعنوان مثال به داروخانه مراجعه می کنند با ورود کدملی به سیستم متوجه می شوند که فرد بیمار خاص است و جای نگرانی در این زمینه وجود ندارد.
مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی با اعلان اینکه تغییری در پروسه کار اتفاق نیفتاده و در مواقعی که پزشک نسخه نویسی آنلاین را انجام نمی دهد، سرنسخه اش جایگزین دفترچه بیمه می شود اظهار داشت: در این میان بیشتر برای داروخانه ها نگرانی ای وجود داشت در خصوص اینکه پروسه کاری شان طولانی تر شده که ما در بهمن ماه نامه ای ارسال و اعلام کردیم که نیازی نیست داورخانه ها نسخه ها را آنلاین ثبت کنند که صفی در داروخانه ها ایجاد نشود.
غفاری افزود: در حقیقت اعلام کردیم اگر ثبت آنلاین نسخ سبب ایجاد صف می شود نسخه ها را آنلاین ثبت نکنند. تمام هدف ما این است که صف و ازدحامی در هیچ کجا شکل نگیرد.
منبع:

1399/12/16
23:50:51
0.0 / 5
1186
تگهای خبر: آنلاین , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
بازی اندروید