بازی اندروید

رئیس فرهنگستان هنر حكم گرفت

رئیس فرهنگستان هنر حكم گرفت

بازی اندروید: با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی، بهمن نامورمطلق به ریاست فرهنگستان هنر منصوب گردید.


به گزارش بازی اندروید به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، در جلسه اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی که عصر سه شنبه 19 اسفند 1399، با حضور حسن روحانی، رئیس جمهور و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی، برگزار شد، بهمن نامورمطلق به عضویت پیوسته فرهنگستان هنر درآمد و به مدت 4 سال به ریاست این فرهنگستان منصوب گردید.
بهمن نامورمطلق دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته زبان شناسی و کامپیوتر، و دکتری در رشته ادبیات تطبیقی از دانشگاه بلزپاسکال در کلرمون ـ فرانسه است. او دانشیار دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شهید بهشتی است و مقالات و کتاب های مختلفی در زمینه های بینامتنیت، اسطوره شناسی، دانش های تطبیقی، نقد تکوینی هنر و ادبیات و... تألیف کرده است.
نامورمطلق قبل تر در سالهای 1381 تا 1388 بعنوان دبیر و معاون پژوهشی فرهنگستان هنر فعالیت داشته است. او همین طور سِمت معاونت هنرهای سنتی و صنایع دستیِ سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور، و معاونت پژوهشی خانه هنرمندان را در کارنامه خود دارد.
نامورمطلق هم اکنون سرپرستی دانشگاه هنرهای اسلامی ایرانی استاد فرشچیان را بر عهده دارد.

دو سال قبل بعد از مدیریت 9 ساله علی معلم دامغانی، علیرضا اسماعیلی دو سال سرپرستی این مجموعه را برعهده داشت و در ابتدای تاسیس تا سال 88، میرحسین موسوی رئیس این مجموعه بود.
1399/12/21
00:44:51
0.0 / 5
1332
تگهای خبر: كامپیوتر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
بازی اندروید