بازی اندروید
سیروس همتی و فعالیت هایش در این روزها

عزیزی كه توسط تمساحی خورده شد

عزیزی كه توسط تمساحی خورده شد

به گزارش بازی اندروید سیروس همتی که چند پروژه در تئاتر دارد، می گوید: همه چیز به کرونا و وضعیت تئاتر بستگی دارد ولی فعلا خیلی گاماس گاماس تمرین می نماییم.


این بازیگر و کارگردان تئاتر درباره تازه ترین کارهای خود در این عرصه به ایسنا می گوید: نمایشنامه ای دارم به نام «تمساح» که سه سال پیش به تماشاخانه ایرانشهر ارائه کرده ام و سال قبل در شورای سیاستگذاری این تماشاخانه پذیرفته شد. با آقای مسافر (رییس شورای سیاستگذاری تماشاخانه ایرانشهر ) هم صحبت تکمیلی داشتیم ولی به محض شروع تمرین مان کرونا آمد و همه چیز متوقف گردید. حالا امیدوارم شرایط اجرای آن فراهم گردد.
همتی درباره داستان این نمایش هم توضیح می دهد: نمایش «تمساح» کاری طنزآمیز است و داستان عزیزی است که توسط تمساحی خورده می شود. این نمایش به صورتی در ادامه نمایش دیگرم، «مزا مزا» است.
این هنرمند که می خواهد در نمایش «دراکولا» هم بازی کند، درباره این نمایش نیز می گوید: متن این نمایش نوشته آرش سنجابی است و مقرر است پویا امینی آنرا کارگردانی کند.
او ادامه می دهد: این نمایش سه اپیزود دارد و شخصیت محوری آن یک مرد است وداستان کار درباره شرایط اجتماعی اوست.
او، پویا امینی را کارگردانی بسیار منعطف می داند و اضافه می کند: این نمایش کاری از گروه تئاتر «دیگر» است. نمایش پیشین آنان «جیرجیرک ها» بود ولی به سبب بی تعهدی تهیه کننده آن کار، از گروه اجرائی آن پروژه خداحافظی کردم و حالا این نخستین همکاری من با این گروه است که امیدوارم در قیاس با تجربه های قبلی، طیف گسترده تری از مخاطبان را جذب نماید.
همتی در عین حال تاکید می کند: همه این پروژه ها هست ولی همه چیز بستگی به کرونا و ادامه کارهای تئاتری دارد. فعلا خیلی گاماس گاماس تمرین می نماییم و امیدوارم شرایط زودتر بهتر بشود که بتوان با اطمینان بیشتری برنامه ریزی نمود.
این بازیگر و کارگردان تئاتر در آخر می گوید: خانه اول و آخر ما تئاتر است ولی حالا به سبب شرایط اقتصادی و وضعیت دشوار تئاتر در دوران کرونا، بیشتر در پروژه های تصویری فعالیت دارم که جزئیات آن بعدا اعلام می شود.


منبع:

1399/12/25
13:34:15
0.0 / 5
1493
تگهای خبر: بازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
بازی اندروید