بازی اندروید

تولید ماهانه بیش از 1 تا 2 میلیون دوز واكسن كووبركت در فاز نیمه صنعتی

تولید ماهانه بیش از 1 تا 2 میلیون دوز واكسن كووبركت در فاز نیمه صنعتی

بازی اندروید: مدیر گروه تحقیقات تولید واکسن ستاد اجرائی فرمان امام و مسئول تیم تولید واکسن با اشاره به شروع فاز 2 و 3مطالعات بالینی واکسن کووایران برکت، از شروع تولید واکسن در فاز نیمه صنعتی از امروز آگاهی داد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، حسن جلیلی در نشستی با خبرنگاران در حاشیه مراسم شروع مطالعات بالینی فاز ۲ و ۳ واکسن کووایران برکت با اعلان اینکه تولید انبوه واکسن از مشکلات پیش روی جامعه جهانی است اظهار داشت: نخستین بار است که دنیا با این حجم از تقاضا برای تولید واکسن مواجه می شود. نادانسته های بشری پیرامون این بیماری و تولید واکسن زیاد است.
وی اضافه کرد: تولید انبوه برای ما حائز اهمیت بود و در ابتدای امر سایت کوچکی راه اندازی کردیم و در جریان مطالعات بالینی، فاز نیمه صنعتی را کلید زدیم و الان تجهیزات صد در صد مستقر و چک شده و از امروز تولید نیمه صنعتی شروع شده است.
جلیلی با اعلان اینکه پیش بینی ما این است که بیش از یک تا دو میلیون دوز در فاز نیمه صنعتی به صورت ماهانه تولید شود اظهار داشت: اگر پروسه راندمان سرعت یابد این رقم افزایش می یابد و برآورد اولیه این است تا به مرور آنرا توسعه دهیم.
مدیر گروه تحقیقات تولید واکسن ستاد اجرائی فرمان امام و مسئول تیم تولید واکسن اضافه کرد: ما فاز صنعتی را هم شروع کردیم و اتفاق کم نظیری است. آخر آذر ماه عملیات ساختمانی سایت تولید صنعتی شروع شد و ۸۴ درصد پیشرفت داشته است و به محض تکمیل ساختمان عملیات نصب تجهیزات انجام می شود.
وی ادامه داد: پیش بینی اولیه ما تولید بیش از ۱۰ میلیون دوز در ماه است و اگر پژوهشگران راندمان را بالا برند این عدد قابل افزایش خواهد بود.
منبع:

1399/12/25
22:40:30
0.0 / 5
1074
تگهای خبر: تولید , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
بازی اندروید