بازی اندروید

از آوینی تا تارانتینو

از آوینی تا تارانتینو

بازی اندروید: کتاب «فتح خون؛ روایت محرم» بصورت صوتی و کتاب های «سینما و افق های آینده» و «کوئنتین تارانتینو» بصورت چاپی انتشار یافته اند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، ناشر اختصاصی آثار شهید آوینی در آستانه سالگرد شهادت سیدمرتضی آوینی سه اثر جدید را بصورت چاپی و صوتی روانه بازار نشر کرده است.
در معرفی ناشر از این کتاب ها آمده است: «فتح خون؛ روایت محرم» از آثار شهید آوینی که نسخه چاپی آن به چاپ شانزدهم رسیده بود در قالب کتاب صوتی نیز منتشر گردید. فتح خون از مجموعه آثار شهید آوینی است که با صدای محمدحسین محمودیان و علی عطایی پیرکوه بصورت صوتی تولید و انتشار یافته است. ساخت موسیقی و تنظیم این کتاب صوتی را امیرحسین سمیعی برعهده داشته است.

شهید آوینی کتاب «فتح خون» را احتمالاً در محرم سال ۱۳۶۶ نگاشته است. این کتاب روایت قیام حسینی است که با هجرت آن حضرت از مدینه به مکه شروع می شود و فصول آن مطابق با وقایع دهه اول محرم سال ۶۱ هجری قمری تنظیم شده است. کتاب یک وقایع نگاری صرف نیست و از شرح ظاهر وقایع راهی به باطن آنها می گشاید.

کتاب «سینما و افق های آینده» به قلم حسین معززی نیا نوشته شده است. این کتاب علاوه بر بررسی آرا و افکار شهید سیدمرتضی آوینی در حوزه سینما که بصورت پرسش و پاسخ تنظیم شده است، دو مقاله از نویسنده را نیز در بر دارد.
حسین معززی نیا در قسمتی از این کتاب، زندگی نامه شهید آوینی را نیز منتشر نموده که روایت رسمی و تأییدشده از زندگی شخصی و حرفه ای سید شهیدان اهل قلم است.

سومین کتاب از تازه های نشر واحه، کتاب «کوئنتین تارانتینو؛ همه آنچه باید بدانید» است. این کتاب ترجمه کتابی با همین نام است که توسط دیل شرمن نوشته شده و رحیم قاسمیان آنرا به فارسی ترجمه کرده است.
کتاب «کوئنتین تارانتینو» سرگذشت نامه این کارگردان مشهور سینماست و زندگی حرفه ای و آثار او را معرفی و بررسی نموده است. نویسنده در این کتاب علاوه بر گزارش پروسه و وقایع زندگی تارانتینو، به حواشی پیرامون تولید هر یک از فیلم های سینمایی این کارگردان و تأثیر آن بر سینمای جهان نیز پرداخته است.
نشر واحه ناشر اختصاصی آثار شهید سیدمرتضی آوینی است که با نظارت مستقیم خانواده او فعالیت می کند و علاوه بر آثار شهید آوینی، کتاب ها و محصولات فرهنگی دیگری را در حوزه های فرهنگی و هنری منتشر می کند. برای تهیه کتاب های این نشر می توانید به سایت avini.ir مراجعه کنید.
منبع:

1400/01/19
23:04:51
5.0 / 5
1376
تگهای خبر: تولید , سایت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
بازی اندروید