بازی اندروید

مرور فیلمهای آنتونی هاپكینز در تلویزیون

مرور فیلمهای آنتونی هاپكینز در تلویزیون

به گزارش بازی اندروید شبکه نمایش این هفته در بخش صحنه گران فیلمهای شاخص آنتونی هاپکینز را به روی آنتن می برد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در بخش ژانر هفتگی خود فیلم هایی در تقابل سرقت و قانون را برای پخش در نظر گرفته است. و در بخش صحنه گران فیلمهای شاخص آنتونی هاپکینز را به روی آنتن می برد.
فیلم های این هفته شبکه نمایش به ترتیب ساعت پخش عبارتند از:
ساعت ۱۳:
فیلم و تله فیلمهای ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۴ تا جمعه ۱۰ اردیبهشت با عناوین: رویای پروانه، عامل سوم (به مناسبت روز شکست آمریکا در طبس)، لبخند سبز، تپه آدم برفی، لکنت، تا افطار چیزی نمانده و غریبانه از این شبکه پخش خواهند شد.
ساعت ۱۹:
این شبکه در ژانر منتخب هفتگی خود، فیلم هایی در تقابل «سرقت و قانون» که دارای پیچش داستانی و آخر بندی غافلگیرکننده ای است را برای پخش در نظر گرفته است که این فیلمها به ترتیب از شنبه تا جمعه: مرد نفوذی، یک مشت پول درشت، مخمصه، مثل یک ستاره زندگی کن، نقطه شکست، دست های آلوده و یورش هستند.
ساعت ۲۱:
در بخش صحنه گران، شبکه نمایش به مرور آثار آنتونی هاپکینز بازیگر توانمند و موفق که توانسته است جایزه هایی زیادی از جمله: سه جایزه بفتا، دوجایزه امی، جایزه گلدن گلوب سیسیل را کسب کند، می پردازد.
فیلمهای این بازیگر به ترتیب: افسانه های خزان در نقش: (سرهنگ ویلیام لادو)، نیکسون (ریچارد نیکسون)، سکوت بره ها (دکتر هانیبال لکتر)، نقاب زورو (دون دیه گو د لاوگاو یاهمان زورو)، حس ششم (جان کلنسی)، فراتر از فریب (آرتور دنینگ)، و بقایای روز (جیمز استیونز) به روی آنتن می روند.
ساعت ۲۳:
فیلمهای جذاب این شبکه از شنبه تا جمعه به ترتیب: استالینگراد، گمشده و عشق، تاکسی۱، آقای تشویق، هتل آرتمیس، ۹۹خانه و بهترین ساعات پخش می شوند.

ساعت یک بامداد:
فیلمهای کلاسیک این شبکه به ترتیب: آرسن لوپن ضد آرسن لوپه، جاناتان مرغ دریایی، آخرین موج، دایی من ژاک، پرستار بچه ها، سائو برناردو و ارتش سایه ها از شنبه تا جمعه برای علاقمندان پخش خواهند شد.
منبع:

1400/02/04
10:00:50
5.0 / 5
895
تگهای خبر: بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
بازی اندروید