بازی اندروید

فرهاد توحیدی دبیر جشنواره فیلم زمین شد

فرهاد توحیدی دبیر جشنواره فیلم زمین شد

جشنواره فیلم زمین به دبیری فرهاد توحیدی از 25 تا 31 اردیبهشت ماه 1400 با نمایش بهترین آثار در زمینه توسعه پایدار و حفاظت از منابع و با همکاری هنرمندان، کارشناسان و فعالان شاخص و برگزیده کشور و همراهی سازمان ها و نهادهای دست اندرکار توسعه انجام خواهد شد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، موضوع محوری این دوره از جشنواره که به سبب همه گیری کووید بصورت کاملا مجازی و بر پلت فرم هاشور و در سطح ملی برگزار می شود، زن، خانواده، خانه و توسعه پایدار اعلام شده است.
جشنواره زمین با برد ملی و فراملی و با هدف اشاعه فرهنگ، سبک زندگی و منش مدیریتی مبتنی بر «توســعه پایـدار» و جهت پشتیبانی از هنرمندان و فیلمسازانی که در عرصه های مختلف در رابطه با این مقوله فعالیت می نمایند، بنیان گذاشته شده است.
این جشنواره که عضو شبکه بین المللی جشنواره های فیلم سبز (Green Film Network) است بصورت کاملا مستقل در بخش خصوصی و توسط موسسه فرهنگی- هنری اردیبهشت عودلاجان و سازمان مردم نهاد تمدن سبز هنرمندان حامی محیط زیست انجام می شود.
بخش رقابتی جشنواره بین المللی فیلم زمین شامل مسابقه فیلم داستانی بلند (بیش از 40 دقیقه)، فیلم داستانی کوتاه (کمتر از 40 دقیقه)، فیلم مستند بلند (بیش از 40 دقیقه)، فیلم مستند کوتاه (تا 40 دقیقه)، فیلم تجربی (زمان آزاد) و فیلم پویانمایی (زمان آزاد) خواهد بود.
علاوه بر بخش رقابتی، جلسات تخصصی و کارگاه های علمی، فرهنگی- اجتماعی و آموزشی در رابطه با موضوع جشنواره و فیلم ها، نمایش کلیپ ها و فیلم های ویژه در رابطه با موضوع محوری جشنواره، شناسایی، معرفی و تجلیل از فعالیت ها و طرح های موفق و مؤثر مشارکتی سمن ها و جوامع محلی در زمینه توسعه پایدار با لوح تقدیر و نشان ویژه "محمدتقی فرور"، معرفی و ایجاد پویش های تبلیغاتی، مشارکتی و مردمی در رابطه با توسعه پایدار به خصوص در سطح خانه و خانواده، بخش های غیررقابتی و جنبی این رویداد فرهنگی محسوب می شوند.
جشنواره بین المللی فیلم زمین نخستین جشنواره سینمایی و فرهنگی کشور است که به موضوع و چالش بزرگ امروز دنیا، یعنی توسعه پایدار و مقوله های زیرمجموعه آن همچون تاب آوری اجتماعی و سرزمینی و پایداری در توسعه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و در عین حال حفظ محیط زیست و منابع طبیعی می پردازد و تلاش دارد تا با پخش فیلم های آموزنده و برگزاری کارگاه ها و سمینار/ وبینارهای متنوع و اطلاع رسانی و فرهنگ سازی گسترده، گام هایی جدی در جهت تحقق توسعه پایدار ایران بردارد.
منبع:

1400/02/05
13:37:26
5.0 / 5
1213
تگهای خبر: آموزش , تبلیغات , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
بازی اندروید