بازی اندروید

آمادگی بهزیستی تهران برای دریافت فطریه روزه داران و روشهای جذب آن

آمادگی بهزیستی تهران برای دریافت فطریه روزه داران و روشهای جذب آن

مدیرکل بهزیستی استان تهران از آمادگی بهزیستی برای دریافت زکات فطریه شهروندان این استان در عید سعید فطر اطلاع داد.


امین شاهرخی در گفتگو با ایسنا، اظهار داشت: کلیه ادارات، مراکز و موسسات تحت نظارت بهزیستی در سرتاسر استان تهران، آماده دریافت زکات فطره، نذورات و هدایای نقدی و غیرنقدی هستند که مردم می توانند با رفتن به فضاهای مورد اشاره در امر خیر آخر ماه مبارک رمضان شریک شوند.
شاهرخی در ادامه اضافه کرد: با عنایت به همه گیری ویروس کرونا و بیماری کووید ۱۹ و شرایط متأثر از آن و برابر با ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص برگزاری نماز عید سعید فطر در تمامی شهرها و روستاها در بامداد عید فطر، صندوق های جمع آوری زکات فطریه در محل برگزاری نماز عید فطر برپا هستند.
مدیرکل بهزیستی استان تهران با اشاره به اینکه تمام فعالیتهای بهزیستی در طول ماه مبارک رمضان در چارچوب پویش سراسری ضیافت همدلی و بر مبنای ایران همدل اجرا شده اند، تصریح کرد: از همت و اهتمام مردم و خیران استان که در این یک ماه نسبت به مساعدت به جامعه هدف بهزیستی تلاش کردند، صمیمانه سپاسگزارم.
شاهرخی از مردم خداجوی استان تهران خواست تا بر بستر فضای مجازی کمک های نقدی را به جامعه هدف ارسال نمایند و اضافه کرد: مردم خیر و روزه دار استان می توانند کمک های نقدی خویش را به شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۱۹۴۶۴۷۵۴ به نام مشارکت های مردمی بهزیستی استان تهران واریز نمایند.
مدیرکل بهزیستی استان تهران در ادامه اظهار داشت: هم استانی ها می توانند با شماره گیری کد #۲*۶*۷* و #۵۵۵*۷۲۴* وجوهات فطریه خویش را به حساب بهزیستی استان تهران واریز کرده تا حسب تکالیف قانونی و اخلاقی در جهت وظایف بهزیستی هزینه شود.

شاهرخی اضافه کرد: تعداد ۲۸۵ پایگاه در سطح استان تهران آماده دریافت نذورات و وجوه فطریه روزه داران هستند.
منبع:

1400/02/23
21:19:21
5.0 / 5
1184
تگهای خبر: فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
بازی اندروید