بازی اندروید

چرا سیروس الوند راضی به اكران فیلمش در سینماها شد؟

چرا سیروس الوند راضی به اكران فیلمش در سینماها شد؟

به گزارش بازی اندروید سیروس الوند اظهار داشت: اكران آنلاین برای من كارگردانی كه بواسطه یك سرمایه گذار بخش خصوصی فیلمم را ساخته ام به صرفه نیست چون امكان دارد، فیلم بلافاصله پس از اكران آنلاین، قاچاق شود و چیزی عاید ما نشود و ضرر نماییم.


سیروس الوند که مقرر است فیلمش «آنجا همان ساعت» از 25 تیر ماه در سینماها اکران عمومی شود، قبل از این بر اکران آنلاین فیلمش باتوجه به شرایط کرونا راضی شده بود و در گفت وگویی بر این مساله تاکید داشت اما این روزها با انتشار خبر اعلام رسمی اکران فیلمش در پاسخ به اینکه چرا راضی به اکران فیلمش در سینماها شده است به ایسنا اظهار داشت: بله من ابتدا که فیلم «خروج» ابراهیم حاتمی کیا و بعد از آن فیلم «طلا» پرویز شهبازی اکران شدند، از اکران آنلاین در شرایط کرونایی حمایت کردم.
وی تصریح کرد: در همان مقطع هم اعلام کردم که اکران آنلاین حتی در طولانی مدت هم می تواند به اکران سینمای ایران کمک نماید چون حجم فیلم های زیادی همیشه متقاضی اکران در سینماها هستند و با اکران آنلاین می توان ظرفیت نمایش را گسترده کرد و حجم فیلم های در نوبت اکران عمومی سینماها را کاهش داد و فرصت بیشتری برای نمایش فیلم ها بوجود آورد اما بعد از اکران آنلاین دو فیلم «خروج» و «طلا» و بعد از آن فیلم آقای پوراحمد و «بُهت» در کمال ناباوری و بی معرفتی این فیلم ها قاچاق شدند و همزمان با اکران آنلاین در شبکه های ماهواره ای بدون اجازه سازندگانش پخش شدند.
الوند افزود: پس از اتفاقی که افتاد، متوجه شدم که اکران آنلاین برای من کارگردانی که بواسطه یک سرمایه گذار بخش خصوصی فیلمم را ساخته ام به صرفه نیست چون امکان دارد، فیلم بلافاصله پس از اکران آنلاین، قاچاق شود و چیزی عاید ما نشود و ضرر نماییم.
کارگردان «آنجا همان ساعت» اظهار داشت: در این شرایط تصمیم گرفتم با آقای شایسته پخش کننده فیلم صحبت کنم و ایشان هم پذیرفتند تا فیلم را در سینماها اکران نماییم و سرانجام بتازگی در جلسه شورای صنفی نمایش مشخص شد که فیلم ما 25 تیر ماه اکران می شود.
سیروس الوند در پاسخ به اینکه آیا از این فیلم قرار هست به سبب اینکه در شرایط کرونایی و با ظرفیت 50 درصد سالن به نمایش درمی آید حمایت خاصی انجام شود؟ اظهار داشت: نه متاسفانه گویا تنها از دو فیلمی (شنای پروانه، خوب بد جلف) که در بازگشایی سینماها به نمایش درآمدند، حمایت می کنند اما امیدوارم شرایط مناسبی برای اکران داشته باشیم چون اکران بی رحمانه است و فیلم ما به معنای واقعی در بخش خصوصی ساخته شده است و پشت آن ارگان یا سازمانی نیست.
کارگردان «آنجا همان ساعت» از مردم دعوت کرد تا با رعایت پروتکل های بهداشتی از 25 تیر ماه به دیدن این فیلم بروند.

منبع:

1399/04/16
23:07:17
5.0 / 5
2241
تگهای خبر: آنلاین , بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
بازی اندروید