بازی اندروید

پخش فوتبال به سینماها جان می دهد؟

پخش فوتبال به سینماها جان می دهد؟

سخنگوی انجمن سینماداران تاکید می کند که در این روزهای کرونائی، پخش مسابقات تیم ملی فوتبال در سالن های سینمایی به رونق سینماها کمک می نماید.


در صورتیکه بلیت فروشی در سینماها برای تماشای مسابقه های فوتبال در مرحله مقدماتی جام جهانی در بعضی سایت های فروش بلیت شروع شده است، محمدرضا صابری در گفت وگویی با ایسنا بیان کرد: برای انجام این کار نامه نگاری هایی با سازمان سینمایی انجام شده و سینماداران درخواست کرده اند که مجوز پخش فوتبال در سینما صادر شود.
او با اعلان اینکه «هنوز جوابی به این درخواست داده نشده و منتظریم تا پاسخ آنرا در ایام آینده بگیریم»، اظهار داشت: پخش فوتبال در سالن های سینما در سالهای قبل هم انجام می شد، اما الان شرایط فرق دارد و هم اکنون یکی از بهترین راه ها به جهت اینکه مخاطب متوجه شود سینماها باز هستند و شرایط مناسبی به لحاظ رعایت پروتکلهای بهداشتی دارند، همین پخش فوتبال در سینماها است. این مساله در شورای صنفی نمایش مطرح شده و دوستان تهیه کننده نیز باوجود این که در سالهای قبل نقطه نظراتی داشتند و مثلا باید درصدی از مبلغ بلیت فروشی به صاحبان فیلم ها داده می شد، امسال موافق انجام این کار بودند.
وی افزود: امیدواریم نظر سازمان سینمایی هم مثبت باشد تا پخش فوتبال که در وضعیت فعلی کمک حال خواهد بود صورت گیرد.
صابری در پاسخ به این که آیا هنوز فیلم جدیدی متقاضی اکران در سینما نشده است؟ اظهار داشت: هیچ فیلمی که بتواند پرمخاطب باشد درخواستی برای اکران ندارد و ما به دنبال این هستیم تا دو، سه فیلم پرفروش را روانه اکران نماییم. در این زمینه پیشنهادهایی برای حمایت مطرح هستند و امیدوارم رئیس سازمان سینمایی مساعدت کنند تا صاحبان فیلم ها برای اکران مجاب شوند. هم اکنون چند فیلم را در ژانرهای مختلف شناسایی کرده ایم که در صورت کمک و همراهی سازمان سینمایی می توان آنها را در کنار فیلم های فعلی روی پرده نمایش داد.
وی افزود: در ایام اخیر آمار فروش فیلم ها نشان میدهد که خوشبختانه شرایط حضور مخاطب در سینماها رو به رشد است و کم کم تماشاگران متوجه می شوند که سالن های سینما باز هستند و بررسی بعضی فیلم ها نیز نشان میدهد مردم از تماشای فیلم خوب استقبال می کنند.
به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، بنظر می رسد برخی فیلم هایی که سال قبل هم برای اکران مدنظر بودند تا مخاطب را به سینما برگردانند همچنان جزء گزینه های اصلی سینمادارها برای رونق گیشه هستند.

1400/03/14
13:27:59
5.0 / 5
1085
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بازی اندروید