بازی اندروید
توسط ستاد اجرایی فرمان امام صورت گرفت

برگزاری رزمایش احسان امام خمینی با توزیع یك میلیون بسته معیشتی بین صدمه دیدگان كرونا

برگزاری رزمایش احسان امام خمینی با توزیع یك میلیون بسته معیشتی بین صدمه دیدگان كرونا

به گزارش بازی اندروید به همت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام، یک میلیون بسته معیشتی و غذایی در ششمین مرحله رزمایش همدلی و احسان برای توزیع بین خانوارهای صدمه دیده از کرونا به سراسر کشور ارسال شد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، بامداد امروز در روزهای سالگرد رحلت جانسور معمار و رهبر فقید انقلاب اسلامی و درجوار بارگاه نورانی حضرت امام خمینی(ره)، باحضور مسئولین ستاد اجرایی فرمان امام آیین رزمایش "احسان امام خمینی" برگزار شد.
معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام دراین مراسم ضمن گرامیداشت یاد و نام بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی اظهار داشت: ستاد اجرایی با فرمان حضرت امام و با هدف رسیدگی به وضع محرومان سراسر کشور شکل گرفته و این ستاد بعنوان میراث پرارزش و کارآمد آن امام فرزانه همواره خویش را خادم مستضعفان و همان کسانی که به فرموده حضرت امام صاحبان اصلی این انقلاب و کشور هستند می دانسته و می داند.
علی عسگری اضافه کرد: بعد از رحلت امام و آغاز سکانداری انقلاب به دست توانمند مقام معظم رهبری، دغدغه و تاکید همیشگی ایشان به همه مدیران کشور بخصوص مسؤلان ستاد اجرایی فرمان امام، مراقبت و حفظ پایبندی به همان خطوط ترسیم شده توسط امام و تلاش بی وقفه برای ایجاد عدالت درهمه زمینه ها ازجمله دربخش آموزش، درمان، اشتغال، امکانات رفاهی و ورزشی و سایر خدمات بوده است.
معاون اجتماعی و امور استان های ستاد اجرایی فرمان امام ضمن اشاره به بخشی از خدمات این ستاد در سال های اخیر اضافه کرد: هرجا در کشور، مردم به مشکل و معضلی برخوردند و احساس شد گرفتاری در سطحی به وجود آمده که سایر بخشها از پس آن برنمی آیند، تمام بخشهای ستاد اجرایی فرمان امام با دستور ریاست این ستاد موظف به ورود با تمام توان و با مدل جهادی و مردمی برای حل آن معضل شده اند، چه در بحث راه اندازی مدرسه و مسجد و مسکن محرومین، چه در بحث توزیع نوشت افزار و تبلت و عرضه پلت فرم برای یادگیری از راه دور درمناطق کم برخوردار، چه در بحث راه اندازی و تجهیز بیمارستان و مراکز درمانی و تله مدیسین و عرضه خدمات درمانی مجانی برای زوج های نابارور و کودکان ناشنوا و بیماری های خاص، چه در بحث امدادرسانی در هنگام بروز بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله و توزیع میلیون ها بسته معیشتی و پروتئینی و بهداشتی و جهیزیه.
به نقل از ایشان، همینطور در بحث اشتغالزایی و اجرای صدها هزار طرح اجتماع محور و خرد و خانگی و کمک به تأمین امنیت زنجیره غذایی کشور و آبرسانی و احیای روستاها و در یکسال اخیر هم در بحث ماسک و کیت تشخیص و تجهیزات مدرن بیماران تنفسی و نهایتا واکسن ایرانی کرونا خدمات زیادی انجام شد که همگی محصولات استراتژیک و تحریمی بودند که اگر ستاداجرایی فرمان امام درمورد تولید و تأمین بعضی از آنها اقدام نمی کرد، مردم با بحران های جدی و نگران کننده ای روبرو می شدند.
عسگری به رزمایش "احسان امام خمینی" اشاره نمود و اضافه کرد: بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام از آغاز انتشار کرونا تابحال در چارچوب رزمایش های مختلف "احسان سلامت" و "احسان و همدلی"، بیشتر از ۱۲ میلیون بسته معیشتی، پروتئینی و بسته های بهداشتی ماسک و مواد ضدعفونی کننده را در مناطق محروم سراسر کشور توزیع کرده است.
وی ادامه داد: با استعانت از روح بلند و پرفتوح حضرت امام خمینی(ره)، ششمین مرحله "احسان و همدلی" را در چارچوب رزمایش "احسان امام خمینی" از امروز با توزیع یک میلیون بسته معیشتی شامل اقلام غذایی خشک مانند روغن، برنج، رب، حبوبات، ماکارونی و... به ارزش ۵۰۰ میلیارد تومان در سرتاسر کشور با اولویت صدمه دیدگان از کرونا آغاز می نماییم.
معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام درمورد نحوه توزیع این بسته ها هم اظهار نمود: تمام این بسته ها توسط بنیاد احسان و با کمک گروههای جهادی و مردمی همکار ستاد اجرایی در مناطق محروم و کم برخوردار استانها توزیع خواهد شد و این روند هر ۴۵ روز یکبار ادامه خواهد داشت.
گفتنی است در ابتدای این مراسم مسؤلان ستاد اجرایی فرمان امام با حضور در کنار ضریح مطهر امام خمینی(ره) ضمن ادای احترام و یادبود، با آن امام همام تجدید بیعت کردند.

1400/03/16
15:59:17
5.0 / 5
1256
تگهای خبر: آموزش , تبلت , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
بازی اندروید