بازی اندروید

پخش مناظرات انتخاباتی با حضور رابط ناشنوایان از شبكه سلامت

پخش مناظرات انتخاباتی با حضور رابط ناشنوایان از شبكه سلامت

به گزارش بازی اندروید رئیس سازمان بهزیستی کشور درباره برنامه های مناظره انتخاباتی اظهار داشت: روز گذشته برای بحث انتخابات، همکاری خوبی را بلافاصله وزیر کشور بعنوان رئیس ستاد مناسب سازی کشور و همینطور آقای عسگری داشتند که برنامه های مناظره های انتخاباتی ریاست جمهوری در شبکه سلامت برای افراد دارای معلولیت ناشنوایی مناسب سازی شود.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، وحید قبادی دانا در برنامه هفدهمین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور بیان نمود: کار زیاد انجام شده و انجام می شود اما کاستی هم زیاد است. یعنی هرچه کار انجام می شود باز کار مانده بسیار است و شاید نمود واقعی را برای کسانی که این مناسب سازی برای آنها انجام می شود، پس از فعالیت های گسترده، احساس نشود و همچنان احساس کنند که کاری نشده یا کاستی هایی وجود دارد. خیلی از آنها به زیرساختهای موجود بستگی دارد؛ ابنیه، اماکن، راه ها، پیاده روها، ساختمان های دولتی و غیردولتی از قبل ساخته شده و هم سطح سازیها لحاظ نشده است. بعضی از کارهای اصولی صورت می گیرد که خویش را در سالهای آینده نشان می دهد؛ مانند بحث هم سطح سازی که در شهرداری تهران مدنظر قرار گرفت و یا کارهای خوبی که در وزارت راه و شهرسازی یا سایر وزارت خانه ها انجام شد.
وی اضافه کرد: صدا و سیما هم در این دوره در حوزه های مختلف همکاری خوبی هم از جهت فرهنگ سازی در این حوزه و هم در زمینه مناسب سازی فعالیتهای رسانه ای و مدیا برای افراد دارای معلولیت داشته است. مفهوم مناسب سازی فقط مناسب سازی فیزیکی برای معلولین جسمی و حرکتی نیست. مناسب سازی برنامه های تلویزیونی برای ناشنوایان اقدام خوبی بوده که شبکه سلامت جهش خوبی را برای فیلمهای سینمایی، انجام داده است.
قبادی دانا ضمن اشاره به برنامه های مناظره انتخاباتی اظهار داشت: روز گذشته هم برای بحث انتخابات، همکاری خوبی را بلافاصله وزیر کشور بعنوان رئیس ستاد مناسب سازی کشور و همینطور عسگری دستور دادند که برنامه های مناظره های انتخاباتی ریاست جمهوری هم در شبکه سلامت برای افراد دارای معلولیت ناشنوایی مناسب سازی شود.
رییس سازمان بهزیستی در این راستا از همه دستگاه ها و مجموعه ها تشکر کرد و اضافه کرد: اگر یکان یکان اعضا و آحاد جامعه اعتقاد، شناخت و بینش درستی را درباره بحث مناسب سازی پیدا کنند میتوان امید داشت که این کار به خوبی صورت گیرد. البته نقصها و کاستی هایی هم وجود دارد و باید این را بپذیریم و نباید واکنش خاصی را نسبت به آن داشته باشیم. حق با افراد دارای معلولیت است، آنها حق دارند که شرایط مناسب برایشان تابحال بوجود آمده باشد، اما زمان می برد. کشورهایی هم که به این مهم دست پیدا کردند در زمان طولانی بوده و این گونه نبوده که یکباره این کار صورت گیرد.
وی تصریح کرد: این که جلسات در سطوح بالای مسئولیتی در حال انجام می باشد و نظم خوبی پیدا کرده این نوید را می دهد که این کار به نحو بهتری صورت گیرد.
به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، در ادامه گلپایگانی-معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران با اشاره به اینکه پارسال 8 جلسه متداول داشتیم که یکی از جلسات در استان یزد برگزار شد، اظهار داشت: چهار جلسه بی نظیر داشتیم که یک جلسه با حضور شهردار تهران و سه جلسه با حضور سه وزیر راه و شهرسازی، وزیر آموزش و پرورش و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.
وی در بخش دیگری از سخنان خود از رئیس سازمان بهزیستی تشکر کرد و اظهار داشت: اقدامات خوبی در حال انجام می باشد و جای کار بسیاری در حوزه مناسب سازی است. باتوجه به پیگیری و دستور دکتر قبادی دانا در خصوص بحث رابط ناشنوایان در برنامه مناظره انتخاباتی، طبق دستور ایشان، روز گذشته با وزیر و رئیس سازمان صدا و سیما مکاتبه ای داشتیم و پیگیری هایی انجام شد که امروز برنامه مناظرات با حضور رابط ناشنوایان در شبکه سلامت پخش خواهد شد.
منبع:

1400/03/19
10:34:37
5.0 / 5
1440
تگهای خبر: آموزش , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
بازی اندروید