بازی اندروید
با هدف كشف استعدادها و شناسایی دانش آموزان نخبه صورت گرفت

امضای تفاهم نامه همكاری میان كمیته امداد و اتحادیه انجمن های دانش آموزان

امضای تفاهم نامه همكاری میان كمیته امداد و اتحادیه انجمن های دانش آموزان

كمیته امداد و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با هدف كشف استعدادها، شناسایی و پرورش دانش آموزان نخبه تحت حمایت، تفاهم نامه همكاری امضا كردند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری با اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با اشاره به اینکه حدود ۳۷۵ هزار دانش آموز تحت حمایت این نهاد هستند، اظهار داشت: حساسیت های دوره نوجوانی و اهمیت شناخت عمیق مباحث تربیتی فرزندان مددجو در دوره تحصیل، همچون مواردی است که همکاری کمیته امداد با اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان را ضروری کرده است.
وی تعامل و مشارکت دو نهاد در طراحی و اجرای فعالیتهای نظام یافته و هم افزایی جهت استفاده از ظرفیت های موجود را همچون اهداف تفاهم نامه با اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان عنوان نمود و اضافه کرد: این تفاهم نامه همینطور به دنبال فراهم کردن بستر مشارکت دانش آموزان در طرح های نیکوکارانه و گسترش فرهنگ خیر و احسان و روحیه جهادی در دانش آموزان است.
رئیس کمیته امداد با بیان این که در بین فرزندان خانواده های تحت حمایت امداد، دانش آموزان نخبه زیادی حضور دارند، تصریح کرد: در چارچوب تفاهم نامه با اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، شناسایی دانش آموزان نخبه در حوزه های فرهنگی، علمی، ادبی و... با هدف پرورش استعدادها، پیگیری می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، بختیاری ارتقای اعتماد به نفس و ایجاد زمینه فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی برای مددجویان نوجوان را از دیگر اهداف تفاهم نامه دانست و اظهار داشت: تلاش می نماییم با غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، تولید محتوای مناسب و همینطور برنامه ریزی آموزشی و تربیتی، زمینه اعتلای فکری، فرهنگی و اعتقادی دانش آموزان تحت حمایت را فراهم نماییم که در این حوزه استفاده از ظرفیت اردوگاه ها و مراکز فرهنگی و تربیتی کمیته امداد در چارچوب تفاهم نامه با اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان پیشبینی شده است.
منبع:

1399/04/19
22:31:18
5.0 / 5
2150
تگهای خبر: آموزش , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
بازی اندروید