بازی اندروید

ساخت مدرسه برای كودكان كار در تهران

ساخت مدرسه برای كودكان كار در تهران

به گزارش بازی اندروید مدیرعامل بنیاد برکت با اشاره به تعهد ساخت 1500 مدرسه جدید و جایگزینی با 1000 مدرسه کانکسی اظهار داشت: همین طور مقرر است در قالب پویش «برکتِ خورشید» مدرسه 12 کلاسه کودکان کار در تهران ساخته شود.


امیرحسین مدنی در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه بدون درخواست و اعلام نیاز دستگاه های اجرائی مانند وزارت بهداشت و وزارت آموزش و پرورش به هیچ منطقه ای ورود نمی نماییم و خدمات ارائه شده در امتداد نیازهای منطقه ای انجام می شوند، درباره پروژه های آموزشی در دست راه اندازی از طرف این نهاد توضیح داد و در این زمینه اظهار نمود: در سنوات اخیر، قرارداد ساخت ۲۰۰۰ مدرسه را منعقد کرده بودیم که همه آنها به پایان رسیده و به وزارت آموزش و پرورش تحویل داده شده است.
وی ادامه داد: در قرارداد منعقد شده جدید نیز تعهد ساخت ۱۵۰۰ مدرسه دیگر را داریم که یک هزار مورد آن تبدیل مدارس کانکسی به مدارس آجری و امن است. جایگزینی مدارس کانکسی در مرحله انتخاب پیمانکار است و احیانا در همین ماه کلنگ زنی اولیه راه اندازی ۳۰۰ مدرسه انجام می شود.
مدیرعامل بنیاد برکت به پویش «برکتِ خورشید» نیز اشاره نمود و اظهار داشت: مقرر است ساخت یک مدرسه کودکان کار را به همراه آقای مجید مجیدی (کارگردان سینما) شروع نماییم و در ادامه، زنجیره وار مدارس دیگری را بسازیم. ۵۰ درصد منابع را مردم و ۵۰ درصد منابع را بنیاد برکت تامین خواهدنمود.
مدنی افزود: این مدرسه ۱۲ کلاسه و در شرق تهران واقع است. اگر ساخت مدرسه را شروع نماییم، حتما آنرا تا مهر سال آینده بهره برداری می نماییم.
وی به پروژه های درمانی بنیاد برکت نیز اشاره نمود و اظهار داشت: به ساخت ۱۵ بیمارستان و ۲۷۰ مرکز جامع سلامت و مرکز بهداشت ورود کرده ایم که از این تعداد تا کنون ۱۱ بیمارستان و ۱۵۰ مرکز بهداشت به بهره برداری رسیده و همین روزها در نی ریز نیز افتتاح می گردد.
منبع:

1400/04/09
18:42:10
5.0 / 5
1358
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دستگاه , كانكس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
بازی اندروید