بازی اندروید

اعلام شرایط حمایت 2 و نیم میلیاردی از دینامیت و درخت گردو

اعلام شرایط حمایت 2 و نیم میلیاردی از دینامیت و درخت گردو

به گزارش بازی اندروید جزئیات پشتیبانی از فیلمهای جدید برای اکران در سینماها اعلام گردید.


به گزارش بازی اندروید به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، در جلسه فوق العاده بررسی صدمه های کرونا در سینما به منظور تشویق صاحبان فیلمهای دارای قابلیت جذب مخاطب برای اکران در سینماهای کشور، طرح شورای صنفی نمایش مورد بررسی قرار گرفت.
در این نشست بسته پیشنهادی اخیر شورای صنفی نمایش در مورد پشتیبانی از اکران فیلمهای جدید مطرح و پس از بحث و بررسی مقرر شد به صاحبان فیلمهای با قابلیت جذب مخاطب که از این پس اکران می شوند بعد از آنکه فروش آنها از مبلغ دو میلیارد تومان عبور کرد، یک میلیارد تومان بعنوان کمک پرداخت گردد و بعد از فروش پنج میلیارد تومان، کمک یک و نیم میلیاردی (مجموعا دو و نیم میلیارد تومان) پرداخت گردد.
متقاضیان اکران با شرایط اعلام شده می توانند تقاضای خویش را به دبیرخانه شورای صنفی نمایش عرضه کنند.
در این نشست که به ریاست حسین انتظامی برگزار شد، سعید رجبی فروتن، رمضانعلی حیدری خلیلی، محمد رحمتی، سید حسین سیدزاده، سید غلامرضا موسوی، محمد قاصد اشرفی، مرتضی شایسته، محمدرضا فرجی، و مسعود نجفی حضور داشتند.
هم اکنون دو فیلم «دینامیت» و «درخت گردو» بعنوان فیلمهای جدیدی که بعد از سه ماه روی پرده می روند معرفی شده اند. البته قرار بود «دینامیت» از امروز اکران شود که به علت برگزار نشدن همین جلسه بلیت فروشی آن انجام نشد و طبق تبلیغ هایی که در فضای مجازی انتشار یافته این فیلم از فردا در سینماها اکران می شود.
منبع:

1400/04/10
12:51:33
5.0 / 5
1203
تگهای خبر: فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
بازی اندروید