بازی اندروید

مخدر قورباغه نداریم

مخدر قورباغه نداریم

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا از تبلیغ مصرف موادمخدر در بعضی از سریال های شبکه نمایش خانگی انتقادکرد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، در اولین روزهای سال ۱۴۰۰ بود که آخرین قسمت از سریال «قورباغه» که در بستر یکی از سایت های پخش آنلاین فیلم و سریال به نمایش درآمده بود به انتها رسید. سریالی پرطرفدار که نامش برگرفته از ماده مخدری بود که روایت اصلی فیلمنامه این سریال پیرامون آن شکل گرفته بود. رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا درباره وجود مخدری به نام قورباغه در کشور توضیح داده و در عین حال از برخی صحنه های مربوط به مصرف موادمخدر در بعضی از فیلم ها و سریال های شبکه نمایش خانگی انتقاد کرده است.
سردار مجید کریمی در گفت و گو با ایسنا، درباره این که آیا مخدری به نام قورباغه در کشورمان وجود دارد یا خیر اظهار داشت: پیش ازاین نیز گفته شد که قاچاقچیان برای برای ایجاد جذابیت یا فروش مواد مخدر از شکل ها، رنگ ها و حتی اسامی مختلفی برای مواد مخدر استفاده می نمایند. بعنوان مثال برای مخدر هروئین از اسامی نظیر اشک تمساح، دوا، پنیر و... نیز استفاده شده و حتی گاهی با برخی افزودنی ها رنگ و شکل این مواد را نیز تغییر می دهند اما ماهیت آن ماده ثابت بوده و می توان اظهار داشت که مخدر جدیدی نیست.
رییس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا با اعلان اینکه تابحال مخدری به نام قورباغه در کشور نداشتیم، اظهار داشت: چنین اسامی نیز ساختگی هستند.
وی همین طور از تبلیغ مصرف موادمخدر در بعضی از فیلم ها و سریال های شبکه نمایش خانگی نیز انتقاد نمود و اظهار داشت: جای تاسف دارد که در بعضی از این تولیدات طبق گزارش هایی که به ما می رسد مصرف موادمخدر ترویج می شود.1400/04/16
23:21:44
5.0 / 5
1257
تگهای خبر: آنلاین , تولید , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
بازی اندروید