بازی اندروید

بلاتكلیفی معتادان متجاهر ترنس و زیر ۱۸ ساله ها برای پذیرش در مراكز

بلاتكلیفی معتادان متجاهر ترنس و زیر ۱۸ ساله ها برای پذیرش در مراكز

بازی اندروید: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران از جمع آوری و پذیرش 6793 معتاد متجاهر در مراکز ماده 16 از شروع سال تاکنون، آگاهی داد.


مصطفی هادی زاده در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه هم اکنون ۱۴ هزار و ۶۲۹ نفر در مراکز ماده ۱۶ نگهداری می شوند، اظهار نمود: از شروع سال تاکنون، ۱۱ هزار و ۹۴ نفر توسط پلیس جمع آوری شده که از این تعداد ۶۷۹۳ نفر در مراکز پذیرش شدند.
وی ادامه داد: بیش از ۳۰ درصد از این ۵۰۰۰ نفر، کارتن خوابهایی هستند که معتاد نیستند که مکررا گفته شده دستگاههای متولی باید این افراد را ساماندهی کنند. سایر افراد نیز افرادی هستند که منع پذیرشی هستند.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد: حالا ستاد مبارزه با مواد مخدر بوسیله وزارت بهداشت و سازمان بهزیستی درحال پیگیری و به دنبال تعیین تکلیف معتادان منع پذیرشی مانند معتادان متجاهر ترنس، معتادان زیر ۱۸ سال و بالای ۶۵ سال است.
هادی زاده در بخش دیگری از سخنان خود به مراکز جمع آوری زنان معتاد متجاهر اشاره و اظهار نمود: در حال حاضر ظرفیت مراکز ماده ۱۶ برای زنان در استان تهران، ۳۰۰ نفر است.
وی در این رابطه از راه اندازی مرکزی با ظرفیت ۲۰۰ نفر برای نگهداری زنان معتاد متجاهر آگاهی داد و اظهار داشت: مرکزی با ظرفیت ۲۰۰ نفر برای زنان معتاد متجاهر درحال راه اندازی است که محل آن توسط شهرداری به سپاه تحویل داده شده و سپاه حالا درحال مناسب سازی فضا برای زنان است. البته به نظر باز هم نیاز به ظرفیت بیشتری برای نگهداری زنان معتاد متجاهر وجود دارد که پیگیر این مساله هستیم.
منبع:

1400/04/20
22:42:05
5.0 / 5
977
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
بازی اندروید