بازی اندروید

پرداخت وام ۱۰۰ میلیونی به زنان لطمه دیده اجتماعی

پرداخت وام ۱۰۰ میلیونی به زنان لطمه دیده اجتماعی

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه برای زنان صدمه دیده اجتماعی که راه نوین را انتخاب کنند و تغییر مسیر دهند،  می توانند از مشوق های ایجاد اشتغال، پس از حرفه آموزی، استفاده کنند، اظهار داشت: مبلغ 100 میلیون تومان وام اشتغال که برای مددجویان زیر پوشش سازمان بهزیستی از محل بند ب تبصره 16 اختصاص پیدا می کند،  به صورت قرض الحسنه برای ایجاد اشتغال پایدار زنان اسیب دیده می تواند در نظر گرفته شود.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، وحید قبادی دانا در بازدید از مرکز خدمات روزانه زنان و دختران لطمه دیده اجتماعی راه نوین اظهار داشت: برای زنان لطمه دیده اجتماعی که راه نوین را انتخاب کنند و تغییر مسیر دهند (راه نوین، راه بازگشت به جامعه و خانواده است)، می توانند از مشوق های ایجاد اشتغال، پس از حرفه آموزی که در چنین مراکزی دارند، استفاده کنند.
وی افزود: مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان وام اشتغالی که برای مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی از محل بند ب تبصره ۱۶ اختصاص پیدا می کند، بصورت قرض الحسنه برای ایجاد اشتغال پایدار برای این زنان می تواند در نظر گرفته شود.
رئیس سازمان بهزیستی کشور اضافه کرد: امید است این امر وسیله ای باشد و کمک نماید تا زنان لطمه دیده اجتماعی بتوانند راه جدیدی را جهت زندگی در درون خانواده و در بستر جامعه تجربه کنند.1400/04/26
15:00:34
5.0 / 5
1113
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
بازی اندروید