بازی اندروید

بازگشایی دیزنی ورلد در بین بیم و امیدها

بازگشایی دیزنی ورلد در بین بیم و امیدها

بازی اندروید: مجموعه بزرگ تفریحی والت دیزنی ورلد در حالی امروز بعد از چند ماه تعطیلی بازگشایی می شود كه موج جدیدی از موارد مبتلاشدن به ویروس كرونا در ایالت فلوریدا گزارش شده است.


به گزارش بازی اندروید به نقل از گاردین، قسمتی از پارک های موضوعی، هتل ها و دیگر تفرجگاه های واقع در والت دیزنی وربد در ایالت کالیفرنیا در حالی از امروز ۱۱ جولای بازگشایی شد که این مرکز بزرگ تفریحی از واسط ماه مارس به سبب شیوع ویروس کرونا تعطیل شده بود و هزاران نفر از کارکنان این مجموعه به مرخصی فرستاده شده بودند.
شروع به کار مجدد والت دیزنی ورلد در حالی از امروز رقم خورده که ایالت فلوریدا روز چهارشنبه هفته گذشته رکورد ۱۲۰ مرگ ناشی از مبتلاشدن به ویروس کرونا را ثبت نمود و در کل آمریکا نیز شیوع ویروس کرونا به بالاترین حد خود در چند مدت اخیر رسیده و تابحال ۱۳۲ هزار نفر (بیش از هر کشوری) در آمریکا بر اثر مبتلاشدن به بیماری کووید-۱۹ جان سپرده اند.
در ایالت فلوریدا نیز تابحال چهار هزار نفر به سبب مبتلاشدن به ویروس کرونا درگذشته اند.
برخلاف مسئولان دیزنی لند در کالیفرنیا که باتوجه به افزایش موارد مبتلاشدن به ویروس کرونا و مخالفت کارکنان شروع به کار مجدد خودرا به زمانی دیگر موکول کرد، مدیران دیزنی ورلد مصرانه بر تصمیم خود بر بازگشایی این مجموعه طبق برنامه پافشاری کرده اند.
مجموعه بزرگ تفریحی دیزنی ورلد فلوریدا با ظرفیت محدود، تمهیدات سختگیرانه فاصله گذاری اجتماعی و دستورنامه های بهداشتی بازگشایی شده است و ۲۰ هزار نفر از کارکنان این مجموعه که به مرخصی فرستاده شده بودند نیز در فاز اول بازگشایی در حال بازگشت به کار هستند که سبب امیدواری کارکنان شده است.
از طرف دیگر مخالفت هایی نیز با بازگشایی دیزنی ورلد مطرح شده و یک عریضه که در فضای مجازی انتشار یافته و تابحال ۲۰ امضاء جمع آوری کرده از «ران دی سانتیس» فرماندار جمهوری خواه فلوریدا درخواست کرده اند تا بازگشایی دیزنی ورلد را تا زمان رسیدن به شرایط مطلوب و کنترل شده شیوع ویروس کرونا به تعویق بی اندازد.


منبع:

1399/04/21
21:54:44
5.0 / 5
2263
تگهای خبر: فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
بازی اندروید