بازی اندروید

ارشا اقدسی را شبانه کشتند!

ارشا اقدسی را شبانه کشتند!

به گزارش بازی اندروید در حالیکه دقایقی بعد از صبح سه شنبه دوازدهم مردادماه خبر درگذشت ارشا اقدسی در بعضی رسانه های رسمی و صفحه های مجازی انتشار یافت، یکی از دوستان نزدیک او با تکذیب این خبر از بررسی پرونده این بدلکار بوسیله ی یک تیم پزشکی ایرانی اطلاع داد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، ارشا اقدسی که برای بازی و بدلکاری در یک فیلم خارجی مدتی است در بیروت به سر می برد، چند روز قبل در حین کار گرفتار سانحه و صدمه جدی مغزی شد.
پزشکان لبنانی با بیان اینکه شرایط جسمانی او مساعد نیست او را به خواب مصنوعی بردند تا برای عمل جراحی در روز دوشنبه، یازدهم مرداد آماده شود اما این اتفاق میسر نشد و درصد زنده ماندن ارشا اقدسی در حد یک درصد اعلام گردید.
بر این اساس ساعاتی قبل خبرهایی از آخرین وضعیت این هنرمند و بدلکار که شرایط وخیم او را نشان می داد، به همراه درخواست مادرش برای دعا به خاطر سلامتی او و همینطور نقل قولی در خصوص وصیت ارشا اقدسی برای اهدای عضو منتشر گردید و همین ها کم کم اخبار فضای مجازی و حتی رسانه های رسمی را به سمت خبر درگذشت او پیش برد.
البته خبر درگذشت اقدسی ابتدا در پست اینستاگرامی یکی از دوستان او اعلام گردید و به سرعت در بعضی خبرگزاری ها و صفحه های سینمایی و غیرسینمایی فضای مجازی بازنشر شد. باآنکه این پست حذف شد اما خبرهای ضد و نقیض نیمه شبی همچنان ادامه داشتند تا اینکه حامد تهرانی یکی از دوستان این هنرمند دقایقی قبل خبر درگذشت او را تکذیب نمود و اظهار داشت که با وجود درصد کمی امید که به زندگی ارشا باقی است، ولی او هنوز زنده است.
همچنین دوست دیگر او ویدیویی را به وقت نیمه شب تهران از بیمارستان بیروت منتشر و با تکذیب خبر درگذشت ارشا اقدسی اعلام نمود: ارشا شانس خیلی کمی دارد و دکترهای لبنان او را جواب کرده اند، اما خوشبختانه به لطف پزشکان خوب ایرانی یک کمیسیون پزشکی همین شبانه درحال تشکیل است و تصاویر ام آر آی او را بررسی می کنند و امیدوارند.
به گفته او، نظر پزشکان ایرانی بر این است که ارشا اقدسی چند روز دیگر باید در این حالت یعنی خواب مصنوعی باقی بماند و اگر ضریب هوشیاری بالا برود، امکان دارد که به لبنان بیایند و در آن جا او را عمل کنند.
او همچین با تکیه بر اینکه هنوز امید هست و ارشا زنده است دوستداران او را قسم می دهد که با انتشار اخبار دروغ چیزی نگویند که بعد پشیمان شوند.
منبع:

1400/05/12
23:34:21
5.0 / 5
1437
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بازی اندروید