بازی اندروید
رئیس ستاد مركزی اطعام حسینی اعلام كرد

توزیع ۱۸ میلیون غذای گرم میان خانواده های نیازمند در چالش خورانیدن حسینی

توزیع ۱۸ میلیون غذای گرم میان خانواده های نیازمند در چالش خورانیدن حسینی

رییس ستاد مرکزی خورانیدن حسینی از توزیع 18 میلیون پرس غذای گرم میان خانواده های نیازمند از شروع ماه محرم آگاهی داد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا و بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید باجلان با اشاره به اجرای پویش خورانیدن و احسان حسینی همزمان با ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: بر طبق آخرین آمار از شروع ماه محرم تا روز گذشته ۱۸ میلیون و ۹۸ هزار پرس غذای گرم میان خانواده های نیازمند توزیع شده است.
وی با اعلان اینکه طرح خورانیدن حسینی برای مساعدت با خانواده های محروم و لطمه دیده از کرونا تا اختتام ماه صفر به اجرا در می آید، افزود: تا حالا سه هزار آشپزخانه بمنظور طبخ غذای گرم در سراسر کشور به راه افتاده است که این تعداد درحال افزایش است.
معاون اداری و مالی کمیته امداد با تاکید بر این که از شروع ماه محرم بیش از ۵۲۳ میلیارد تومان برای تهیه غذای گرم هزینه شده است، افزود: ارزش ریالی غذای تهیه شده برای هر پرس ۲۸ هزار و ۹۰۰ تومان محاسبه شده است که خیران و خصوصاً مراکز نیکوکاری مسجدمحور کمیته امداد در تامین اعتبار و اقلام مصرفی مشارکت کرده اند.
باجلان در ادامه به اجرای پویش احسان حسینی پرداخت و اظهار داشت: در قالب این طرح تا حالا ۸۱۷ هزار بسته معیشتی به نیازمندان ارائه شده است.
وی اشاره کرد: برای تامین بسته های معیشتی تا حالا بیش از ۱۷۵ میلیارد تومان اعتبار از محل کمک های مردمی و مراکز نیکوکاری هزینه شده است و ارزش ریالی هر بسته معیشتی به طور متوسط ۲۱۴ هزار تومان است.
رییس ستاد مرکزی پویش خورانیدن حسینی اظهار نمود: در مجموع برای اجرای پویش خورانیدن و احسان حسینی، خیران، نهادها و مراکز نیکوکاری مسجدمحور تا حالا بیش از ۶۹۸ میلیارد تومان کمک کرده اند.
معاون اداری و مالی کمیته امداد با دعوت از مردم نیکوکار و همه نهادها برای پیوستن به پویش خورانیدن و احسان حسینی اظهار داشت: کد دستوری #۱۲* شماره کارت ۶۲۷۷۶۰۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷ و سایت کمیته امداد به آدرس emdad.ir که برای جذب کمک های مردم نوعدوست پیش بینی شده است.
منبع:

1400/06/06
22:33:17
5.0 / 5
1011
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
بازی اندروید