بازی اندروید
وزیر ارشاد در بازدید از واكسیناسیون هنرمندان:

عجله ای برای تغییر مدیران نداریم

عجله ای برای تغییر مدیران نداریم

بازی اندروید: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از روند واکسیناسیون هنرمندان پیشکسوت درباره امکان تغییر مدیران این وزارت خانه اظهار داشت: امکان تغییرات یک امر طبیعی است اما عجله ای برای این کار نداریم.


به گزارش بازی اندروید به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی ظهر امروز (۱۰ شهریورماه) با حضور در موسسه هنرمندان پیشکسوت از وضعیت واکسیناسیون هنرمندان بازدید کرد و در در مورد واکسیناسیون سراسری هنرمندان اظهار داشت: در وهله اول هدف ما حضور برای بازدید از شرایط واکسیناسیون و عرض خسته نباشید به همکاران مان در مجموعه موسسه هنرمندان پیشکسوت بود. خوشبختانه تمامی هنرمندان پیشکسوت از نحوه واکسیناسیون احساس رضایت داشتند، البته توقعاتی از جانب جامعه هنری هم وجود داشت که وظیفه ما پیگیری آنها است. در دوره جدید بنای دولت این است که با حداکثر توان خود بتواند بخش عمده ای از مشکلات را کاهش بدهد. مشکلات خیلی بزرگ نیست و با تلاش همه همکاران ما و بنده در مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اراده ای که در دولت حاکم است بخش عمده ای از مشکلات جامعه هنری را برطرف خواهیم کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره واکسیناسیون اهل قلم هم تصریح کرد: با عنایت به توافقی که با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صورت گرفته واکسیناسیون تمام کسانی که هنرکارت دارند، صورت خواهد گرفت، حتی بخش هایی هم که توقعاتی از صنوف داشتند مورد بررسی قرار گرفته و بخش های مرتبط در وزارت خانه پیگیری های لازم را انجام خواهند داد و تلاش بر این است که در اسرع وقت واکسیناسیون همگی جامعه نشر حل بشود.
اسماعیلی اظهار نمود: با شرایط عمومی که در کشور وجود دارد و برنامه ای که دولت و ستاد کرونا دارند برخی فعالیتهای آموزشی با یک برنامه زمان بندی شده و رعایت پروتکل ها به سمت عادی شدن حرکت می کند. تلاش ما هم بر این است که با یک برنامه زمان بندی و حفظ سلامتی هنرمندان به این سمت حرکت نماییم تا بخشی از فعالیتهای هنری ما که مخاطب محور بوده و کاملا گرفتار مشکل شده با همکاری ستاد کرونا به سمت حل تدریجی برود.
او در ارتباط با تعیین مدیران مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم خاطرنشان کرد: پنج شنبه گذشته نخستین روز کاری بنده بود که بعد از گفتگو با آقای صالحی (وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی) فردای همان روز جلسه شورای معاونان را برگزار کردیم. بنای ما براین است که با رعایت آداب متناسب با حوزه فرهنگ و هنر کار را به سمت جلو به پیش ببریم و از تجارب مدیران فعلی نهایت بهره را ببریم. امکان تغییرات یک امر طبیعی است اما عجله ای برای این کار نداریم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان نمود: برنامه ما در انتخاب مدیران جدید به این شکل است که تلاش داریم با یک منطق روشن کار را به سمت جلو ببریم، کار در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی الان بدون وقفه و با قوت و قدرت در حال انجام می باشد و از این جا از همه کسانی که از مجموعه دولت قبل با ما همکاری می کنند تشکر می کنم. هر زمان لزوم ها اقتضا کند تعییرات با حفظ اصول حوزه فرهنگ و هنر صورت خواهد گرفت.
اسماعیلی در پاسخ به این سؤال که برنامه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت جدید برای برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب و استفاده از این ظرفیت چه خواهد بود، اظهار داشت: کرونا در کنار همه تهدیدهایی که داشت فرصت هایی را هم ایجاد کرد، بسیاری از برنامه های ما در گذشته زمان بر بود و در عین حال هزینه های زیادی را به دنبال داشت و هماهنگی ها برای برگزاری منظم یک رویداد سخت بود، در این میان کرونا و فعال شدن فضای مجازی به حل شدن بسیاری از این مشکلات کمک کرد.
وی در ادامه بیان نمود: بطور قطع در دوره تحولی دولت جدید بنای ما بر این است که نهایت استفاده از خدمات تکنولوژی های جدید برای ارتقای کمی و کیفی فعالیت ها را داشته باشیم، فضا برای این کار آماده شده و از این امر میتوان بعنوان یک فرصت بهره برد و امید است با تجربیاتی که از دوران کرونا به دست آورده ایم پس از کرونا بتوانیم با این نگاه حوزه اقتصاد فرهنگ را تقویت نماییم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در انتها اظهار داشت: اطمینان دارم با همکاری مناسبی که بین بخش های دولتی و خصوصی وجود دارد در آینده اتفاقات خوبی رقم خواهد خورد.
منبع:

1400/06/11
11:16:42
5.0 / 5
1539
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
بازی اندروید