بازی اندروید

10 فیلم 10 تجربه با حضور رضا کیانیان

10 فیلم 10 تجربه با حضور رضا کیانیان

به گزارش بازی اندروید کارگاه تجربه در نقش: ۱۰ فیلم ۱۰ تجربه، با حضور رضا کیانیان در موسسه فرهنگی- هنری «هنر فردا» برگزار می گردد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، کارگاه تجربه در نقش: ۱۰ فیلم ۱۰ تجربه توسط رضا کیانیان، روزهای شنبه در موسسه «هنر فردا» برگزار می گردد.
این کارگاه به منظور بررسی تجربیات حرفه ای بازیگری و چگونگی خلق کاراکتر و رسیدن به نقش در ده تجربه شاخص سینمایی و تلویزیونی رضا کیانیان برگزار می شود.
رضا کیانیان یکی از بازیگران ایران است که توانایی زیادی در اجرای نقش های متفاوت دارد و نقش هایش برآمده از دانش، مهارت و سال ها تجربه در فعالیت هنری و سینمایی است. این کارگاه بر آن است تا ده اثر شاخص وی را مورد بررسی قرار داده و چگونگی تحلیل نقش و کاراکترهای مهمی که وی در سینما و تلویزیون خلق کرده را تشریح نماید. در هر جلسه هنرجویان ضمن بهره گیری از توضیحات استاد پیرامون شرایط و مراحل تحلیل شخصیت و خلق نقش و بررسی جوانب مختلف تجربه های ایشان در جهت نیل به ایفای موفق و تأثیرگذار نقش، می توانند دریافت خود از تجربه ایشان را مورد بحث و گفتگو قرار دهند.
لازم به توضیح ست که "به روایت هنرمند" یک مجموعه کارگاه های آموزشی است که به منظور معرفی تجربیات هنرمندان شاخص ایران در عرصه های مختلف هنرهای تجسمی و نمایشی برگزار می گردد. در خلال این کارگاه، هنرمندان برجسته در حوزه های مختلف به تشریح آراء و تحلیل تجربیات خویش پرداخته و در مورد شیوه و الگوی هنری کار خویش بحث و تبادل نظر خواهند کرد.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا انجام ثبت نام می توانند با شماره ۰۲۱۸۸۸۸۱۰۹۲ و یا ۰۹۹۸۱۴۰۱۵۰۶ در واتس اپ و یا تلگرام و یا نشانی اینترنتی http: //arttomorrow.org رجوع نمایند.
منبع:

1400/06/13
22:16:09
5.0 / 5
1200
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
بازی اندروید