بازی اندروید

ناظران سمفا را چه کسی انتخاب کرده؟

ناظران سمفا را چه کسی انتخاب کرده؟

بازی اندروید: دبیر شورای صنفی نمایش اعلام کرد، افراد انتخاب شده برای کمیته نظارت بر سمفا توسط رییس سازمان سینمایی انتخاب شده اند و شورای صنفی دخالتی در این کار نداشته است.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا چند روز قبل محمدرضا فرجی - مدیر کل عرضه نمایش فیلم- از تشکیل وآغاز فعالیت کمیته راهبری سامانه مدیریت و فروش اکران از یک ماه پیش آگاهی داد.
فرجی اظهار داشته بود: با توجه به درخواست مکرر شورای صنفی نمایش فیلم و همین طور انجمن سینماداران ایران در خصوص واگذاری مسئولیت اجرائی کارهای سمفا به شورای صنفی نمایش و پیرو هماهنگی انجام شده از طرف معاونت ارزشیابی و نظارت و موافقت ریاست سازمان سینمایی، کمیته ای راهبری بمنظور نظارت بر امر فعالیت وب سایت اطلاع رسانی سمفا تشکیل شد. اعضای این کمیته را مدیر عامل موسسه سینما شهر و سه نفر از اعضای شورای صنفی نمایش (نماینده سینماداران، تهیه کنندگان و پخش کنندگان) و مدیر کل دفتر عرضه و نمایش فیلم می سازند و این کمیته ضمن بررسی عملکرد فعالیت سمفا و اجرای مفاد تفاهم نامه اکران فیلم مسئولیت اجرائی آن رانیز نظارت و اقدام می کند.
حال در جلسه یکشنبه ۱۴ شهریور ماه شورای صنفی نمایش که با حضور مدیرکل نظارت بر نمایش نیز همراه بوده، تاکید گردیده است که این اعضا بدون دخالت شورای صنفی و توسط رییس سازمان سینمایی (حسین انتظامی) انتخاب شده اند.
اعضای شورای صنفی در این نشست «با تشکر از زحمات انتظامی برای اعتلای سینمای ایران»، قرار شد که فیلم کمدی «کله پوک» به کارگردانی جواد مزدآبادی از روز چهارشنبه ۱۷ شهریورماه در سینماها اکران شود.
همچنین در این نشست نتیجه پیگیری های انجام شده درباره طلب صاحبان فیلم از سینماها، به نمایندگان انجمن سینمادارها گزارش و از حسینی مدیرعامل بهمن سبز هم خواسته شد که برای پرداخت بدهی های حوزه هنری اقدام نماید.
منبع:

1400/06/15
11:07:57
5.0 / 5
1062
تگهای خبر: سایت , وب سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
بازی اندروید