بازی اندروید

برنامه بنیاد مستضعفان برای تولید سالانه ۲۶ میلیون متر چادر مشکی

برنامه بنیاد مستضعفان برای تولید سالانه ۲۶ میلیون متر چادر مشکی

به گزارش بازی اندروید رئیس بنیاد مستضعفان در بازدید از تنها کارخانه تولید چادر مشکی کشور در شهرکرد، از برنامه این بنیاد برای افزایش تولید این کارخانه تا سقف ۲۶ میلیون متر انواع چادر مشکی در سال اطلاع داد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، سید پرویز فتاح در حاشیه سفر به استان چهارمحال و بختیاری که به منظور بازدید از مجموعه های تولیدی زیرمجموعه بنیاد مستضعفان در این استان انجام شد با حضور در کارخانه حجاب شهرکرد اظهار نمود: این مجموعه مشتمل بر سه کارخانه است که با تولید انواع پارچه، زمینه اشتغال نزدیک به ۵۰۰ نفر را به صورت مستقیم در دو استان چهارمحال و بختیاری و استان اصفهان فراهم نموده است.
رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به اینکه این مجموعه بعنوان تنها تولیدکننده چادرمشکی کشور، انواع چادرهای مشکی مورد نیاز بازار را تولید می کند اظهار داشت: تولید چادر مشکی برای تأمین نیاز کشور از موضوعات مورد تاکید ما است و این مجموعه علاوه بر تولید چادر مشکی، انواع فاستونی، پارچه های مانتویی، پارچه های مقنعه، شال و روسری، لباس کار، پارچه های صنعتی و منسوجات خانگی همچون پارچه های پرده ای را تولید می کند.
وی اظهار داشت: هم اکنون این کارخانه سالانه ۱۰ میلیون متر انواع چادر مشکی را تولید می کند و در صورت تکمیل طرح توسعه ای در این مجموعه، ظرفیت تولید چادر مشکی تا سقف ۱۶ میلیون متر قابل افزایش است.
فتاح افزود: همینطور مقرر شد بعد از افزایش ظرفیت تولید به ۱۶ میلیون متر انواع چادر مشکی در سال، زمینه افزایش ظرفیت تولید ۱۰ میلیون متر مربع دیگر به ظرفیت چادر مشکی در این مجموعه، فراهم گردد.
رئیس بنیاد مستضعفان در انتها تصریح کرد: خوشبختانه با فعالیت این مجموعه تولیدی و کیفیت بالای محصولات این کارخانه، بعضی از نمونه های وارداتی از بازار چادرمشکی کشور خارج شده و این مهم با تاکید بر تکنولوژی بالای تولید در این کارخانه محقق شده است.
منبع:

1400/06/20
12:01:49
5.0 / 5
1197
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
بازی اندروید