بازی اندروید

رادیو تئاتر در جشنواره فجر ماندنی است

رادیو تئاتر در جشنواره فجر ماندنی است

پیش نویس تفاهمنامه بخش رادیو تأتر فجر جشنواره سال جاری با حضور مدیران و هنرمندان رادیو نمایش در محل قدیم رادیو تهران نوشته شد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، در جلسه ای که با حضور محسن سوهانی - مدیر کل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش، حسین مسافر آستانه - دبیر جشنواره تئاتر فجر، امین رهبر - مدیر بخش رادیو تئاتر سه دوره قبل، ایوب آقاخانی، بهرام ابراهیمی، جواد پیشگر، جلال تجنگی- مشاور ارشد دبیر جشنواره تأتر فجر و سایر مدیران دو مجموعه، برگزار شد، پیش نویس تفاهمنامه بخش رادیو تأتر فجر جشنواره سال جاری نوشته شد.
این جلسه که در محل رادیوی قدیم تهران در میدان ارگ و رادیو نمایش فعلی برگزار شده است، همانند سالهای گذشته چارچوب کلی تفاهمنامه بخش رادیو تئاتر جشنواره پیش رو مورد توافق قرار گرفت و در کنار آن مواردی بعنوان صدمه شناسی از جانب مدیران و هنرمندان حاضر در این نشست عنوان شد تا این بخش از نظر کمی و کیفی نسبت به دوره های قبل پربارتر باشد.


یکی از تأکیداتی که در این نشست توسط مدیر رادیو نمایش عنوان شد بحث حوزه نظریه پردازی و پژوهش کاربردی بود؛ این که این مورد در چارچوب یک سمینار، نشست و هم اندیشی به صورت حضوری یا مجازی برگزار گردد تا چهارچوب و ابعاد آن از نظر نظریه پردازی و مطالعات نظری پخته تر شود.
پیش نویس تفاهمنامه بخش رادیو تئاتر جشنواره فجر سال جاری با پیشنهادهایی از جانب مدیران دو مجموعه و هنرمندانی چون ایوب آقاخانی و بهرام ابراهیمی و جواد پیشگر نوشته شد و مقرر است امضای این تفاهمنامه بعد از نهایی شدن، توسط حسین مسافر آستانه دبیر جشنواره تئاتر فجر و محسن سوهانی مدیر کل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش صورت گیرد تا این بخش با قدرت به راه خود ادامه دهد.

منبع:

1400/06/21
11:15:36
5.0 / 5
1179
تگهای خبر: كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بازی اندروید