بازی اندروید

دریافت کمک های مالی، عمده علت تماسها با سامانه دیده بان

دریافت کمک های مالی، عمده علت تماسها با سامانه دیده بان

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور با اشاره به 2 هزار و 92 مورد پیام ارسالی به سامانه ملی دیده بان در مرداد1400، اظهار داشت: از تمامی پیام های ثبت شده 98 درصد پاسخ داده شده و بیشترین پیام ها به ترتیب از استانهای تهران، خراسان شمالی، خوزستان، کرمانشاه و قزوین ثبت شده است.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، «کاظم نظم ده» مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور در تبیین و تشریح عملکرد سامانه ملی دیده بان خط ۱۴۸۲ در ماه گذشته (مردادماه)، اظهار داشت: یکی از اهداف اساسی راه اندازی و فعالیت این سامانه ایجاد داشبورد مدیریتی هوشمند برای برنامه ریزی آگاهانه، دقیق و مبتنی بر نیاز گروه های هدف است.
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور با اعلان اینکه برای پاسخگویی بوسیله سامانه دیده بان، سه فوریت و مرحله زمانی را طرح ریزی کردیم که یکی بصورت آنی است یعنی در مواقع آتش سوزی یا مرگ و میر در مراکز، باید در مدت زمان ۳ ساعت پاسخگویی انجام شود؛ مرحله دوم در وضعیت های فوری ست که حداکثر تا ۲۴ ساعت باید پاسخگویی صورت پذیرد و در مواقع عادی حداکثر تا ۷۲ ساعت پاسخگویی انجام می شود.
وی با اشاره به ۲ هزار و ۹۲ مورد پیام ثبت شده بوسیله تماس، صندوق صوتی، سایت و اپلیکیشن دیده بان در مردادماه ۱۴۰۰، عنوان کرد: از این تعداد یکهزار و ۵۲۳ تماس با خط ۱۴۸۲، ۲۷۷ پیام بوسیله صندوق صوتی، ۱۴۴ پیام بوسیله سایت دیده بان و ۱۴۸ پیام بوسیله اپلیکیشن ارسال شده است.
بگفته نظم ده اهم موضوعات پیام های ارسالی شامل مستمری توانبخشی، کمک موردی، کمک معیشتی، افزایش مستمری توانبخشی و اجتماعی، کمک هزینه و ودیعه مسکن، حق پرستاری، شهریه دانشجویی، کمک هزینه درمان، عدم رعایت بخش نامه ها و دستورالعمل ها، کمیسیون پزشکی، یارانه مراکز نگهداری، برخورد نامناسب با مراجعین، وام اشتغال توانبخشی، صدور کارت معلولیت و... بوده است.
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور با اعلان اینکه ۶۳ درصد پیام ها مربوط به راهنمایی و ارشاد توسط کارشناسان خط ۱۴۸۲ پاسخ داده شد، اضافه کرد: بیشترین پیام ها به ترتیب از استانهای تهران(۰.۳)، خراسان شمالی(۰.۲)، خوزستان، کرمانشاه و قزوین(۰.۱) ثبت شده است که موضوعات پرتکرار پیام های ثبتی عبارت از حق پرستاری، برقراری مستمری، کمک موردی توانبخشی، حقوق و مزایا پرسنل می باشد. همین طور باتوجه به افزایش قیمت ها و تورم موجود تمامی توانخواهان و خدمت گیرندگان تقاضای دریافت خدمات مالی دارند.
وی از تدوین شیوه نامه ارتقاء رضایت مندی ارباب رجوع آگاهی داد و در آخر تصریح کرد: از تمامی پیام های ثبت شده ۹۸ درصد پاسخ داده شده و ۲ درصد در دست اقدام است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور، یادآوری می شود، سامانه ملی دیده بان خط ۱۴۸۲ با تمام تلفن های ثابت و همراه بدون نیاز به کد، قابل ارتباط و رایگان و سهولت دسترسی را برای گروه های هدف افزایش داده است.1400/06/22
10:47:12
5.0 / 5
1341
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , خدمات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
بازی اندروید