بازی اندروید

استفاده از جوانان در پستهای مدیریتی

استفاده از جوانان در پستهای مدیریتی

به گزارش بازی اندروید معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری، با اعلان اینکه دلمان می خواهد مدیریت برای جوانان باز شود،   گفت: باید جوانان را یاری نماییم و پشتشان باشیم. ما کمک کردیم جوانهایی بیایند در دوره دولت سیزدهم و این موقعیت (معاونت امور زنان و خانواده) را داشته باشند اما گاهی چنان به اینها حمله می شود که این جوانان می گویند من را دارند له می کنند چرا من را در این جایگاه می گذارید؟ خواهشم از جامعه زنان این است که این همراهی را با جوانان داشته باشند.به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، انسیه خزعلی در نشست با فعالان اصلاح طلب حوزه زنان که امروز دوشنبه (۲۲ شهریور) برگزار شد، اظهارکرد: در مشاوران از افراد باتجربه و نخبه اما در مدیریت ها و معاونت ها از افراد جوان استفاده خواهد شد.

معاون امور زنان و خانواده دولت سیزدهم با اعلان اینکه نمی خواهیم باردیگر چرخ را اختراع نماییم بلکه دلمان می خواهد از تجربیات استفاده و کارهای مثبت را ادامه دهیم، با اشاره به دولت هایی که بعد از روی کار آمدن کارهای خوب دولت قبلی را لغو می کنند و بعد از مدتی با هزینه زیاد آن کارها را باردیگر ادامه می دهند، اشاره کرد: معاونت امور زنان و خانواده دولت سیزدهم نمی خواهد چنین کاری اتفاق افتد.

خزعلی با اعلان اینکه از معاونت امور زنان و خانواده توقع خیلی از کارها می شود اما در عین حال این معاونت گاهی در آن توقعات هیچ اختیار و قدرتی ندارد، اشاره کرد: حتی در بحث سیاست گذاری هم معاونت سیاستگذار نیست بلکه برنامه ریز برای اجرا است و در عین حال اجرا هم بر عهده معاونت نیست، باید اصلاحات جدی در معاونت صورت گیرد.

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری اضافه کرد: چارت معاونت زنان کوچک شده است و با این چارت به آسانی نمی توان حرکت کرد. ما قانون، مقررات و سند کم نداریم اما در اجرا مشکل داریم. هر مقرراتی در وزارتخانه ها وضع شود باید پیوست زن و خانواده داشته باشد که امیدواریم به نتیجه و تصویب برسد.

خزعلی در بخش دیگر سخنان خود خطاب به حاضران نشست اظهار داشت: تجربیات شما راه را روشن تر و کمبودها را بیشتر نشان میدهد تا در رفع ان حرکت نماییم. معاونت امور زنان و خانواده هنوز در جایگاه درخوری قرار نگرفته است و جنبه تشریفاتی بر جنبه کاربردی و تصمیم گیری آن می چربد. نگاه سیاسی در همه دوره ها به این جایگاه سبب شده از جایگاه آن کم شود و تاثیرگذاری آن در حرکت به سمت عدالت کم شود.

به گفته خزعلی معاونت امور زنان و خانواده دولت سیزدهم به سمت عدالت فراگیر در حوزه زن و خانواده با همراهی و هم افزایی جامعه زنان از هر قشر و گروه حرکت خواهدنمود و با اهداف مشترک از همه توانمندی ها استفاده خواهدنمود.
منبع:

1400/06/23
10:43:32
5.0 / 5
1193
تگهای خبر: جوانان , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بازی اندروید