بازی اندروید

وضعیت امروز و روز گذشته عزت الله مهرآوران

وضعیت امروز و روز گذشته عزت الله مهرآوران

به گزارش بازی اندروید مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت، با بیان این که خود او هم به کرونا مبتلا شده است، از آخرین وضعیت عزت الله مهرآوران در بیمارستان بعد از رفتن به خواب مصنوعی و به دنبال ابتلاء به کرونا اطلاع داد. در ادامه همینطور هژیر مهرآوران، پسر این هنرمند بر شرایط ناپایدار پدرش در دو روز اخیر تاکید نمود.


نیکنام حسینی پور در گفت وگویی با ایسنا از مثبت شدن تست کرونای خودش اطلاع داد و اظهار داشت: خدا را شکر حالم خوب است و در خانه مراحل درمان را طی می کنم.
وی در پاسخ به این پرسش که در زمان بستری شدن هر یک از هنرمندان پیشکسوت به بیمارستان رفته است یا نه؟ اظهار داشت: بله؛ وقتی هنرمندان بستری می شدند کم و بیش به بیمارستان ها سرمی زدم، رعایت می کردم ولی می رفتم تا روحیه شان بهتر شود؛ البته تابحال به آقای مهرآوران سر نزده ام اما همکارانمام رفته اند.
مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت، درباره آخرین خبری که درباره وضعیت جسمی عزت الله مهرآوران به دستش رسیده است، به شرایط وی در روز گذشته اشاره نمود و اظهار داشت: امروز خبری از ایشان ندارم. روز گذشته پس از ظهر همسرشان گفتند کمی وضعیت ریه هایشان بهتر شده و دکترها گفتند وضعیتش که بهتر شود شلنگی که برای سهولت در تنفس داخل نای شده بود را خارج می کنند. از حالت خواب مصنوعی خارج شده اند و غذا هم به ایشان می دهند که خداراشکر غذا را پس نزده اند. مقاومت بدنشان کمی بالا رفته است.
در پی صحبت های نیکنام حسینی پور درباره آخرین وضعیت عزت الله مهرآوران، پیگیری های اخیر خبرنگار ایسنا با خانواده این هنرمند حاکی از این است که مهرآوران همچنان در شرایط دشوار بیماری است.
هژیر مهرآوران، پسر عزت الله مهرآوران در گفت وگویی جدید با ایسنا درباره شرایط امروز این هنرمند اعلام نمود: وضعیت پدرم تغییری نکرده است و ایشان همچنان در خواب مصنوعی و به دستگاه وصل هستند.
او اضافه کرد: پدر مقداری مشکل گوارشی و خونریزی معده داشتند. دکترها تمام تلاششان را می کنند که غذا را از راه همان لوله ای که از بینی شان وارد معده کرده اند، به ایشان می دهند و در واقع آن غذا مایع است. روز گذشته مقداری معده شان غذا را پذیرفت اما امروز به خاطر خونریزی که داشتند باردیگر پس زده است. تا وقتی که شرایطشان پایدار نشود، نمی توان گفت وضعیت امیدوارکننده است و خیالمان راحت نیست.
فرزند عزت الله مهرآوران در انتها درباره نیکنام حسینی پور ـ مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت ـ که خود هم به کرونا مبتلا شده است، اظهار داشت: با ایشان در تماس هستیم؛ خیلی لطف دارند و پیگری می کنند و جویای حال پدر هستند.1400/07/12
00:09:16
5.0 / 5
1173
تگهای خبر: بدن , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
بازی اندروید