بازی اندروید

باب اسفنجی كرگدن فعلا روی صحنه می ماند

باب اسفنجی كرگدن فعلا روی صحنه می ماند

بازی اندروید: كارگردان نمایش «باب اسفنجی كرگدن» آگاهی داد كه اجرای نمایشش را تا روز جمعه 27 تیرماه ادامه می دهد.


انتشار برخی خبرهای ضد و نقیض درباره تعطیلی سینماها و تئاترها از شامگاه ۲۳ تیرماه که تا ظهر روز گذشته هم ادامه داشت، موجب سردرگمی برخی از هنرمندان و نیز مخاطبان این آثار شد.
در همین زمینه سامی صالحی ثابت کارگردان نمایش «باب اسفنجی کرگدن»، روز گذشته، ۲۴ تیرماه اظهار داشت: هنوز نمی توانم درباره ادامه اجرا تصمیم قطعی بگیرم چون پس از اعلام تعطیلی، بازیگران نوجوان نمایش ما گرفتار اضطراب بسیاری شدند و برای من امنیت روانی آنها مهم تر از اجراست.
او اما امروز ۲۵ تیر ماه به ایسنا اظهار داشت که اساسا اجرای نمایش خودرا تا روز جمعه ۲۷ تیرماه ادامه خواهد داد.
نمایش «باب اسفنجی کرگدن» همان گونه که از نامش پیداست، ترکیبی از انیمیشن «باب اسفنجی» و نمایشنامه «کرگدن» اوژن یونسکو است که با بازی تعدادی از هنرجویان نوجوان تئاتر روی صحنه می رود.
در خلاصه داستان این اثر نمایشی آمده است: «عده ای نوجوان و جوان گوشه ای از شهر، یک بازی نمایشی ترتیب داده اند. بازی آنها ترکیبی از نمایشنامه «کرگدن» نوشته اوژن یونسکو و انیمیشن «باب اسفنجی» است: ‎در دنیای زیر آب، بنا به دلیلی نامعلوم، همه همچون دوستان و آشنایان باب اسفنجی یکی یکی تبدیل به کرگدن می شوند. هیچ کاری از دست باب اسفنجی ساخته نیست. او نه فقط نمی تواند دوستانش را از «تبدیل شدن» منصرف کند که مورد تمسخر و استهزای آنها هم قرار می گیرد. همه باب اسفنجی را سرزنش می کنند که چرا به کرگدن تبدیل نمی گردد. در انتهای نمایش باب اسفنجی...»
این نمایش کاری از گروه تئاتر «شاهکار» به سرپرستی سامی صالحی ثابت است که ویژه تماشاگران نوجوان و جوان روی صحنه می رود.
هادی صالحی ثابت، صبا مرادیان، هلیا حسن زاده، مینو سادات متقی، مانا مکری، نگار حمزه پور، بهار عفت منش، سارینا بنیانی، رادمان منفرد، مهرداد امانی، امیرپاشا عبدی و علیرضا خدابخش، بازیگران این نمایش هستند.
این اثر نمایشی از ۲۲ تا ۲۷ تیرماه ساعت ۱۹ در تئاتر مستقل تهران اجرا می شود.1399/04/25
23:43:50
5.0 / 5
2136
تگهای خبر: بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
بازی اندروید